SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatni etap masowania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1782
Witam, jak w temacie, jestem teraz w trakcie cyklu na masę, chwilowo bez żadnych "dopalaczy" sama dieta + uzupelnienie białkiem i BCAA. Chciałem spytać was o opinie zestawu nad którym myślałem, oczywiście jeżeli będą inne propozycje łączenia to jestem jak najbardziej otwarty.

Planuje zrobić to tak:
-monohydrat kreatyny (ze wzgledu na to że już opakowanie stoi i czeka)
-Activlab Nitro Caps
-Biogenix Cell Pump

chodzi mi o to aby nie było zbyt dużej dawki kofeiny czy innego pobudzacza bo ostatnio mam problemy ze snem, więc ostatecznie moje pytanie brzmi czy taki zestaw na ostatnie powiedzmy 5-6 tygodni masowania będzie dobry?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1782
domyślam się, ale wcześniej styczności z produktami tego typu nie miałem dlatego pytam, to skoro te wypisane przeze mnie produkty są "słabe" to co opcjonalnie za HP do monohydratu mógłbym dorzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
ja bym dal hp, jak nie chcesz żeby pobudzał za mocno ;] a skład jako stack ma bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1651
Wypelnij ankiete dzialu

Psychicziczny terror i wkuwanie na siłę, osz k***a mać jaki to był wysiłek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1782
1) obowiązkowa fotografia sylwetki (nie mam, ale poziom umięśnienia widać w profilu)
2) wiek - 18
3) waga/wzrost - 178/86(coś koło tego)
4) staż treningowy - 4 lata z czego niecałe 2 na normalnej siłowni
5) cel cyklu - jak wyżej masa
6) stosowane już wcześniej suplementy - BCAA Xtra, monohydrat kreatyny, białko WPC, gainer, carbo, wita-min, l-karnityna
7) stosowane wcześniej spalacze - animal cuts, thermo speed extreme, thermo fat burner, clenburexin
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - nie do końca rozumiem, ale jak pisałem wyżej stosuje teraz białko + BCAA a do tych 60 dni zalicza się jeszcze animal cuts, carbo, gainer, l-karnityna i wita-min
9) ilość dni wolnych od kreatyny nie stosowałem od 1.5 roku, nie licząc jednej porcji z próbki kilka miesięcy temu
10) informacje na temat diety - białko 2-3g/kg tłuszcz 1-1,5g.kg reszta węgle i staram się oscylować w przedziale od 3600-4000kcal
11)przewidziane finanse na cykl - nie mam określonych finansów ale też nie zamierzam wydawać nie wiadomo ile
12) uwagi i sugestie - brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1651
Tak jak pisal kolega wyzej hP jest dobrym rozwiazaniem bralem go z mono i mnie pokopal (a wzialem tylko pol pudelka, drugie pol zostawilem na drugi cykl). Bralem tez CP ale juz takiego szalu nie bylo. Mysle ze jak zarzucisz HP to bedzie lajcik:D

Psychicziczny terror i wkuwanie na siłę, osz k***a mać jaki to był wysiłek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
a jak nie chcesz tracic przesadnie gotowki, i zalezy ci na milszych treningach, to dorzuc kofeine do tego co masz i bedzie ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dokładnie bierz hp+mono

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1782
no właśnie chcę uniknąć kofeiny, bo u mnie to jest jak bomba z opóźnionym zapłonem, pije o 6 a efekty czuje po 19, a co posiadania to na chwile obecną prócz krety nic nie mam, a co do tej gotówki to po prostu nie chcę nie wiadomo jakiego cyklu, tylko coś do lepszej stymulacji wzrostu mięśni, myślałem na początku o tym zestawie czyli 200zł, ale jak będzie co godnego polecenia to mógłbym szarpnąć się i na 300 ale też zeby nie przesadzać, kasa się przyda na studia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1651
No to tak jak mowilem wczesniej zakup sobie HP, troszle ponad 100 zaplacisz a on tez daje kopa na treningu

Psychicziczny terror i wkuwanie na siłę, osz k***a mać jaki to był wysiłek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1782
myślę nad tym, na razie i tak muszę czekać aż sprowadzą do sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1782
przeglądałem kolejne opinie i zauważyłem że więcej ludzi plusuje HP za przyrosty siły, a mi bardziej zależy na masie, no ale zakładam że masa tez skocze, bo samą dietą mozolnie idzie :P a i nikt nie powiedział nic na temat tego zestawu co napisałem w temacie

zakładam że za tydzień będę już dodawał do koszyka, a nie wiem czy HP do tego czasu dowiozą, więc muszę mieć jakąś alternatywe żeby przysłowiowo nie obudzić się z ręka w nocniku :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tight Xtreme wyglad capsow?

Następny temat

Extra shaker Olimp

WHEY premium