SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oslonki na watrobe przy oralach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bylo kilka tematow ale nie bede odkopywal. Co stosujecie na oralach? Heoaregen i sylimaryna z ostropestu 2-3 x dziennie wystarczy czy warto dodac liv52 do tego i esseliv?

Co stosujecie na oslone watroby podczas brania anabolikow doustnych i w jakich dawkach?

Najlepiej wygladaloby to tak:
-rodzaj i dawka sterydu
-stosowane oslonki i ich ocena
-odczuwane mimo wszystko skutki uboczne w okolicach zoladka/watroby/innych organow/czesciach brzucha


Co do pytania to kolega jest ciekawy, bo antka zaczyna.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-04-24 14:50:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
zaraz zostanę zmieszany z błotem ale choj tam

ja osobiście nigdy nie stosowałem,żadnych "osłonek" przy oralach,a zjadłem ich trochę w życiu,badania pokazują,że wątroba jest w świetnym stanie,żadnych dolegliwości żołądkowych na oralach też nie miewałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
luki, Ty cyborg jesteś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Na wątróbkę esselive forte sprawdza się u mnie dobrze, ale przy antku i tak czułem jakiś dziwny "stan" w dolnej części brzucha. Na mecie tego nie mam, ale zgaga wkoorza bardzo i tutaj bioprazol załatwia sprawę. Antek szedł do 200mg ed, a mety nie przekraczam 50mg.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14526
Ja biore liv 52 DS bralem do metki z cyb.era 1 tab liv do 1 tab metki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Poki co zostanie heparegen 2x1 dziennie i 3 lyzeczki ostropestu. Jak mimo wszystko bedzie dokuczac brzuch dojdzie na poczatek esseliv, a jak i to nie pomoze to i liv52.

Luki, wiem ze watroba ma doskonale wlasciwosci regeneracyjne (w przeciwienstwie do nerek z tego co z lekarzem gadalem, nerki jak rozwalisz koniec), ale zawsze psychicznie na plus jestes jak wiesz ze bierzesz jakies oslonki, chocby glupi sylimarol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Oczywiscie wiadomo jaka jest moda na SFD, ale to co napisal Luki to nie jest zadne cyborgowanie itp. tylko jak najnormalniejsza sprawa. I bardzo dobrze, ze Luki to napisal. Podpowiem, ze sa czolowi kultyrysci na polskiej scenie BB, ktorzy wlasnie w trakcie cyklu na oralach NIE stosuja jakichkolwiek oslonek, a dawki leca niemale. Dopiero po zakonczeniu cyklu na srodkach oralnych cos tam kombinuja, zeby wspomoc regeneracje, ale i to nie zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Może to nie jest środek hardkorowy ale jednak EPI jadłem na J/NJ Z czego 2 porcje na czczo i tylko Livermilk do każdej z porcji. Później odkryłem ostropest (mielony) i jak mi się przypomni jem łyżkę stołową na noc. Co do działania, jutro w końcu wybieram się na badania to powiem czy działa ostropest czy nie Na epi na czczo zero boleści ze strony bebechów.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
No i co mozesz sprawdzic takimi badaniami? Za przeproszeniem wielkie g.... Aspat, Alat to Ci cos powie jak masz wysokie wyniki 3cyfrowe lub juz czterocyfrowe, a tak to badanie jest g... warte. Mozesz miec dobre wyniki a stan watroby zrypany, albo wynik rzedzu 150, a watrobe w ogolnie dobrym stanie bez zadnych patalogii, ale na SFD podstawowe badanie watroby bedzie zawsze traktowane jak swietosc. Zreszta w przyszlym tyg, wkleje swoje wyniki po 16 tyg. na oralach:) Dawek i srodkow nie bede podawal tylko poprosze o zgadywanke:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe jak moja wątroba będzie wyglądała po 18 tygodniach


z apteki esselive , ale po co to kupować jak można kupić lecytynę w kaps z np. NOW za około 90 zł z przesyłką na allegro 400 kap. a 1 kap przypuszczam że odpowiada ~1 kap esselive . dobra dawka to 6 kap ed ( ja biorę 8 ) . teraz mi się kończy to kupie lecytyne w proszku witalmaxa , jeszcze taniej ...

do tego przed snem pije białko sojowe 40g + z 20g WPC bo ta soja strasznie śmierdzi sama i trzeba z czymś dobrym wymieszać . a 2kg na SFD kupiłem za 60zł 80g białka w 100g , soja podobno g**** ale mam na to wj**ane różnicy nie odczuwam jak wrzucam porcję dziennie

+ jakieś środki dodatkowe , tutaj Heparegen był by idealny .

tanio i chyba skutecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
lecytyne/esselive na cyklu a pomiędzy heparagen
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustanaxin pmp - cykl

Następny temat

Dziwne zjawiska po iniekcji. Proszę o porade

WHEY premium