SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oslabianie wyrzutow insy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 2531 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15886
Witam . Mam pytanie jakie substancje blokuja / oslabiaja wyrzuty insy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 12853 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43228
tłuszcze

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 2531 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15886
coś moze innego ?
wiem ze niektóre leki przeciw cukrzycowe ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 4616 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53303
np: błonnik

spróbuj z takimi posiłkami: spora porcja białka, średnia ilość zdrowych tłuszczy, warzywa bogate w błonnik i średnia ilość nierafinowanych węglowodanów...to najprostrza opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 13305 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45246
to mój styl jedzenia :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 9203 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29034
to najlepsza opcja

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
ooo dziekuje bardzo
jak macie innego pomysły to dorzuccie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny - dylemat...

Następny temat

Tuńczyk

WPC zestaw