SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Witam Bardzo Serdecznie.
O mniePomyślałem sobie żeby założyć swój własny temat i za każdym razem nie zakładać nowego tylko wszystko mieć w jednym, dobra do rzeczy.Mam na imię Bartek lat 16 :) gram w piłkę nożną.Czym się interesuje? co robię? Wszystko znajdziecie na profilu.Od połowy Sierpnia zaczynam prawdziwą jazdę i powrót do normalnej siłowni.Dzięki Bogu że zdrowiem nie mam żadnego problemu więc
mogę trenować 'wszystko' co popadnie.
-------------------------------------------------------------------Staż: wynosi około 3 miesięcy.Dwa miechy prawdziwej siłowni (klub OLIMP) mówię prawdziwej mając na myśli to że w Wakacje trenuję od 2 tygodni na siłowni zrobionej własnoręcznie (hantle,gryf,drążek)A pierwszy miesiąc Dieta+trening w domu(pompki na krzesłach,drążek,brzuch)
------------------------------------------------------------------Trening: pierwszy miesiąc jak już pisałem regularne trening w domu(bez cudów).Potem postanowiłem wydać kasę na siłownię i tak zaczęła się moja przygoda.Pierwsze treningi rozpoznawcze i zajęcia z instruktorem kulturystki, po 2 tygodniach powoli wiedział sam co robić ale nadal pytałem i nabierałem doświadczenia.Instruktor powiedział mi że mam robić: Poniedziałek(Klata+biceps+brzuch) Środa(Barki+Triceps) Piątek(Plecy+Brzuch+Nogi) Dopóki u niego ćwiczyłem to tak robiłem ale po miesiącu,przed wakacjami kiedy instruktor miał urlop znalazłem na youtube tygodniową rozpiskę treningową Mistrza Polski w Kulturystyce pana Michała Karmowskiego gdzie podał że najlepiej by się ćwiczyło: Poniedziałek(Klata,Barki,Triceps) Środa(Plecy,Biceps) Piątek(Brzuch,Nogi) i od tego czasu założyłem sobie zeszyt i ćwiczę według tego.Dodam jeszcze że zacząłem biegać: Środa-czas 43 minuty biegu-7,1 km zrobionego.Dzisiaj-czas 36 minut biegu-6 km zrobionego.
-------------------------------------------------------------------Suplementacja: Rano jak nie zapomnęTREC Multi Pack 240 tabletek + od tygodnia Multiwitamina do rozpuszczania oraz od dwóch tygodni po treningu siłowym Carbo(5 łyżeczek płaskich).W Pierwszy miesiąc domowych ćwiczeń brałem Gain Bolic 6000.
-------------------------------------------------------------------Pytania:
1.Czy kontunować tą rozpiskę Michała Karmowskiego czy tą mojego instruktora .?
2.Czy kiedy będę zaczynał dziennik mogę kupić sobie takie podstawy jak: Białko-WHEY PROTEIN COMPLEX 100%® i Kreatynę-OLIMP KREATYNA POWDER (CREATINE MONOHYDRATE)

Mam nadzieję że trochę się przedstawiłem, liczę na waszą wyrozumiałość i miłą współpracę na tym cudownym forum.Pozdrawiam

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marny ten instruktor jak połączył 2 największe partie w jeden dzień, ja bym się go nie słuchał.
Co do drugiego treningu, trzeba uważać na barki, triceps i biceps. Zapewne jest to plan z BJJB?
Jak masz czas to rozdziel sobie na 4 dni trening.
Klata+biceps
plecy
nogi
barki+triceps.

Przy wadze 60kg niepotrzebne Ci gainery, kalorie bez problemu dostarczysz z konwencjolnalnej żywności. Carbo lepiej zastąpić bananem :)
Podstawą do suplementów (nawet białka, gainera) jest dieta. Tak jak pisałem wyżej, przy 60kg bez problemu zaspokoisz B/W/T bez prochu. Tylko pytaie, czy ta dieta dobra?

Jak masujesz to nie biegaj tak długo.

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-07-13 22:28:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Tak z BJJB jest ten plan. :)
Spokojnie będę uważał mam dostęp tylko 3 razy w tygodniu. :>
Dieta jeśli będziesz miał ochotę wejść tutaj jeszcze to zobaczysz ale to dopiero w połowie sierpnia.Biegam dużo bo jadę na obóz piłkarski i chcę podłapać troszkę kondycji i nie mieć za dużo zadyszki.Dzięki za odpowiedź

Zmieniony przez - bartaZ8 w dniu 2013-07-13 22:32:26

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego w połowie sierpnia? czemu nie od dziś? Dieta to podstawa zarówno dla sylwetki jak i dla zdrowia. Nie ma z tym co czekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Jeśli chodzi o dietę taką jaką mam spożywać ilość B/T/W to od połowy sierpnia bo niestety jestem na wakacjach i nie zawsze mam czas zrobić takie jedzenie.A czemu nie potem bo tak jak wspominałem mam obóz a na obozie niestety zjem to co mi podadzą nie będę czarował i sam sobie kupował i robił jedzenia :) A jeśli to można nazwać dietą to jem cały czas zdrowe rzeczy staram się uzupełniać moje codzienne zapotrzebowanie chodź wiem że brakuje paru lepszych posiłków

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla chcącego nic trudnego, no ale cóż ;) po części rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Jeśli jestem na wakacjach to tak dla chcącego nic trudnego ale z obozem jest lipa uwierz mi :) A jeśli chodzi o proszki Białko itp na prawdę nic nie kupować.?

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mając diety, nie wiesz czy brakuje Ci białka. Może się okazać, że np. już spożywasz go za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Ahaa no dobra :) powiedz mi tylko jak obliczyć ilość % tkanki tłuszczowej i już na dzisiaj nie męczę.

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie licząc badania składu ciała to najlepsze wyniki daje fałdomierz.
Wszelkie internetowe kalkulatory się nie nadają. Moje wyniki były w przedziale 9-12%, podczas gdy w rzeczywistości mój BF wynosił 18-20%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Dobra dzięki za dotychczasową pomoc :)

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silna motywacja + praca.

Następny temat

pomoc w treningu!

WHEY premium