SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osłabienia organizmu , uczucie zimna podczas treningu

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ojan z działu Po 35 roku życia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, jestem 32 letnim facetem prowadzącym aktywnie tryb życia. Od najmłodszych lat grałem w piłkę nożną a od 15 roku życia zacząłem trenować na siłowni !nigdy nie chorowałem a podczas przygody z siłownią nie brałem żadnych środków anabolicznych itp! Od ok 3.5 roku wstecz borykam sie z pewna dolegliwością ze tak powiem , nie wiadomo skąd sie wzięła ,a mianowicie....podczas wysiłku fizycznego zaczyna robić mi sie bardzo zimno pomimo iż na siłowni jest ciepło a wszyscy dookoła ćwiczą w krótkich spodenkach jak i koszulkach .Ja natomiast murze być ubrany w bieliznę termoaktywna która i tak czasem nie pomaga :( jest to jeden problem który przeradza sie w następny / Gdy juz sie zmuszę i i ćwiczę około miesiąca max dwóch wytrzymując te "katusze" zaczynam byc przeziębiony....chory ide do lekarza i czasem podwójną dawka antybiotyków nie pomaga :( choroba trwa nawet i 2 miesiące....wtedy odechciewa mi sie i wszystkiego przerywam treningi...za jakiś czas próbuje znów za poł roku i to samo ...i tak przez prawie 4 lata:( Najlepsze jest to ze żaden lekarz nie wie co jest grane ,miałem badania i niby jest wszystko ok .Teraz kontynuuje badania na tarczyce , niby mam chora ale lekarz mówi ze nie słyszał o takim przypadku o takich objawach przy chorobie tarczycy!
Jeżeli ktoś miał podobne objawy i jakoś sobie poradził bardzo bym prosił o pomoc , podpowiedz bo ja juz psychicznie wysiadam.... :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Dopóki lekarze nie powiedzą, że jesteś zdrowy (a tarczyca jest "niby chora") to nie zmuszaj się do cierpienia! Nie każdy musi być mistrzem siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Badania były robione: ciśnienie, morfologia, hormony, jakie wyniki? Jaki poziom stresu w życiu, śpisz dobrze, jesz dobrze, nie zarywasz nocek?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
Morfologia ok,poziom cukru ok,poziom hormonów (testosteron) ok ,nie tyje i nie chudne .... Pracuje czasem w nocy ale się nie przemęczm. Czasem mam problemy z zaśnieciem.... A co do stresu myślę że jak każdy człowiek mam czasami powody do stresu i jest on raz mniejszy raz większy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
Morfologia ok,poziom cukru ok,poziom hormonów (testosteron) ok ,nie tyje i nie chudne .... Pracuje czasem w nocy ale się nie przemęczm. Czasem mam problemy z zaśnieciem.... A co do stresu myślę że jak każdy człowiek mam czasami powody do stresu i jest on raz mniejszy raz większy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
Morfologia ok,poziom cukru ok,poziom hormonów (testosteron) ok ,nie tyje i nie chudne .... Pracuje czasem w nocy ale się nie przemęczm. Czasem mam problemy z zaśnieciem.... A co do stresu myślę że jak każdy człowiek mam czasami powody do stresu i jest on raz mniejszy raz większy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
dlaczego nie moge wysłac całej wypowiedzi..ucina mi w połowie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
djalum
dlaczego nie moge wysłac całej wypowiedzi..ucina mi w połowie ;/

Pewnie naciskasz enter aby przejść do nowej linii tekstu.
Skorzystaj z odpowiedzi, która jest poniżej i nie będzie tego problemu oraz będziesz miał więcej opcji pisania.
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-02-17 15:55:34
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oświetlenie a mięśnie

Następny temat

interpretacja wyniku mammografii

WHEY premium