SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oryginalny G.V.T. - tłumaczenie artykułu Charlesa Poliquina

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 35784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11715
Trening super, jestem już po 4 pięciodniowych cyklach, jeszcze dwa i zmiana na 3-tygodniowy split ( jak jak w artykule ). Prośba do Ciebie Wodyn czy uda ci się dokończyć tłumaczenie artykułu ( interesują mnie ćwiczenia jakie są w oryginalnym artykule w fazie 2 ( 10 serii po 6 powtórzeń )? Aż wstyd się przyznać ale z angielskim kiepsko u mnie niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
panowie a wiec plan wyglada tak
pon klata plecy
wt nogi brzuch
sr wolne
czwar ramiona barki
a co dalej ?
piatek,sobota niedziele wolne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Mam Dziare, czytałeś w ogóle cały artykuł ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
Tak,czy moglbys mi normlanie odpowiedziec gdyz jutro robie ramiona a pozniej niewiem co dalej robic,czy znow jechac klate w piatek czy czekac do poniedzialku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Ja pyerdolę przecież jest wszystko napisane jak byk. Prostszego planu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
kurFa noi nikt nie moze normlanie odpowiedziec,kur przeczytam jeszcze raz juz chyba z 5x jezeli ine zrozumie to juz porazka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
pon klata,plecy
wt nogi-brzuch
sr wolne
czw ramiona bary
piat wolne
sobota klata plecy
niedziela nogi brzuch
pon wolne
wtorek ramiona ? kurfa nie rozuimem


fajnie ze ktos mi pomoze..

Zmieniony przez - Mam_Dziare w dniu 2011-06-01 19:20:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11715
Dokładnie tak jak piszesz.
pon klata,plecy
wt nogi-brzuch
sr wolne
czw ramiona bary
piat wolne
sobota klata plecy
niedziela nogi brzuch
pon wolne
wtorek ramiona
itd

I nie dziw się kolegom że trochę ironizują bo naprawdę jasno jest to napisane w artykule
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
no wlasnie domyslilem sie ze oto chodzi,chociaz bylo to dla mnie dziwne ze sobta niedziela jedziesz dalej a pon juz looz ale ok dzieki wielkie sog

i takie pytanie ze wyciskanie na skosie musze robie hantelakami mlotkowo,nie moze byc sztanga? bede mial problem z hantalami ;/

Zmieniony przez - Mam_Dziare w dniu 2011-06-01 20:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11715
jak nie ma hantli to raczej nie masz wyjścia :) Wg mnie możesz zastąpić ale lepiej niech się jeszcze inni wypowiedzą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oryginalny Niemiecki Trening Objetościowy - tłumaczenie artykułu Charlesa Poliquina

Następny temat

Trening brzucha

WHEY premium