SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opuszczenia a podciąganie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12
Cześć. Chciałbym wam zadać pytanie bo nie wiem o co chodzi. Ogólnie od nowego roku mam postanowienie żeby o siebie zadbać. Z początku pompki pozniej dołączyłem ćwiczenia na brzuch, przysiady i coś na plecy czyli podciąganie. Oczywiście nawet 1 nie udało mi sie podciągnąć więc znalazłem trening opuszczeń gdzieś w necie ale był on dla mnie również za trudny więc sam sobie planowałem serie i ilość powtórzeń. Z początku było bardzo ciężko bo 3-4 opuszczenia to był max. ale do teraz czyli ok. pół roku doszedłem do 12 opuszczeń. No i mówię sobie że chyba już dam rade zrobić z 5 podciągnięć. A tu zawód, gdyż 4 podciągnięcia to mój absolutny limit. Czy to normalne że po takim czasie mogę zrobić tylko tyle ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
co prawda nie piszesz o czasie w jakim to wszystko trwało,ale w grubsza to tak, nieraz droga do pierwszego podciągnięcia bywa długi i wyboista.
Jakim chwytem robisz to podciąganie? i czy robiłeś coś poza opuszczaniem?
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12
Gdzies od lutego 3 razy w tyg. Opuszczalem sie nachwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
no to może teraz porób podciąganie podchwytem lub wąskim chwytem neutralnym. To łatwiejsze chwyty dla osób które dopiero zaczynają się podciągać. Wzmocnią też grzbiet co przełoży się na lepsze przygotowanie pod nachwyt
Ewentualnie jak już osiągnąłeś te kilka potwórzeń to rób tyle ile dasz radę i resztę dobijaj negatywami(tj opuszczaniem się). Resztę,czyli do zaplanowanej ilości

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka do wyciskania składana

Następny temat

[DT] Wszystkie drogi prowadzą do masy?

WHEY premium