SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opuchlizna i ból po iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Cześć, jestem od prawie 4 miesięcy na trt i moim problemem jest to co w temacie, mianowicie po każdej iniekcji (co 2 tyg) w pośladek (w udo jest to samo, a wbark najgorzej, bo w ogóle nie mogę nim ruszać potem) na następny dzień powstaje guz wilkości piłeczki do pingponga który strasznie boli (sam mięsień też pobolewa, ale nie aż tak), stan ten utrzymuje się ok 5-7 dni i znika. Wszystko jest sterylne, igła 40mm 0,7 średnica jednorazowa, pośladek odkażony octeniseptem.
I nie wiem co jest problemem, omnadren jest na receptę z apteki, więc to raczej nie tu problem...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Miałem to samo na początku przygody z omką (też z apteki), mięsień musi się trochę przyzwyczaić lub za płytko walisz ( jaki masz BF ) igłą wal do samego końca. Musisz trochę pocierpieć lub jak nie przejdzie to zamień na prolo ( u mnie apteczny zero bulu)


Zmieniony przez - slawek83 w dniu 2017-06-20 19:37:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7968
Mozliwe ze jesteś uczulony na olej używany do produkcji omki , miałem podobnie przy enanie, po każdej inj robiła mi się opuchlizna wielkości piłeczki pingpongowej na pośladku, zmieniłem producenta i było Ok


Zmieniony przez - PHO w dniu 2017-06-20 00:11:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Może też tak być, ale z kilku aptek już brałem omkę i we wro wszędzie mają z pharmaswiss, także ciężko spróbować czegoś innego... Nie wiem czy to jakiś monopol na omkę czy co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no monopol monopol, temu np ceny idą w górę cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
No to nie wiem co zrobić, czy dalej kłuć tę omkę i mieć dosłowny ból dupy przez tydzień czy powiedzieć swojemu lekarzowi żeby coś innego dał, np suste skoro ma prawie identyczny skład, cena pewnie z 3x większa, ale opakowanie 5 ampułek starcza na 2 miechy z hakiem, a jeżeli nie będzie mnie po tym boleć to chyba wolę wydać więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7968
Z tego co wiem sustanonu nie ma w pl aptece, jedynie proponuje zgłosić problem lekarzowi może on coś poradzi .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sustę w pl aptece? Jest tylko omo, innej susty nie ma. Masz jeszcze nebido, to inny koncern farm produkuje, ale cena hmmm spora i to wchooj.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7968
Słyszałem ze może wchodzić z interakcjie z greipfrutem niewiem ile w tym prawdy ale słyszałem ze może być toksyczny dla wątroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Ale, że omka z grejpfrutem? Grejpfrutów i tak nie jem, za gorzkie dla mnie.
Nic więcej chyba się nie poradzi, będę musiał pogadać z lekarzem, ale to dopiero jak skończę to opakowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7968
Przepraszam pomyliłem z undestorem ten sam skład co w nebido ( undecylenian ) tylko ze oral .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dlatego wlasnie wchodzi w reakcję z grejpfrutem bo to oral.
Zmień miejsce iniekcji jak masz problem i spróbuj.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konieczne zakończenie cyklu ?

Następny temat

Mostek

WHEY premium