SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Operacja a cykle Meth + prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Witam. Dziś dostałem telefon ze szpitala ,że w niedziele rano mam sie do nich zgłosić ( Wyczekiwana operacja korekcji oka [ 1,5 roku ] ). Problem w tym , że od ponad 2 tygodni ( 17 dzień )jestem na cyklu Metki i propka w dawkach 3 tabletki dziennie po 10 mg i test dziś ma iść 9 strzał w ilosci 0.9 ml . Powiedzcie mi co mam w tym wypadku robić ,bo na pewno bede mial robiony szereg badań na ciśnienie itp i boje się , że moga mnie z tego względu nie zakwalifikować do operacji a jak mówiłem wczesniej czekałem na nia 1.5 roku i taka okazja moze sie rpedko nie powtórzyć . Odstawiać to i kombinować coś z odblokiem? Pomóżcie , bo temat dla mnie na prawde ważny. Jezeli podpiąłem się gdzieś pod zły dział przepraszam i dajcie jakies konkretne odpowiedzi . Pozdrówki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Okej, zrobię tak jak proponujesz. Czyli takie "coś' może się pojawić? Nie zwracać na to uwagi? . Dzięki Cię wielkie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Ciśnienie w oku może Cię zdyskwalifikować, to pewne. Co to za operacja?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Korekcja zeza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Idź do okulisty (na NFZ obecnie obowiązuje skierowanie od POZ niestety) lub odpłatnie żeby zbadać oczy - ciśnienie. Jeśli wyjdzie wysokie kończysz cykl, jeśli w normie będzie operacja - dla pewności jeszcze odpuścisz towar na 3-5dni przed zabiegiem i finito.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Dzieki , może dziś się udam na takie badanie. A kontaktowałem się z dillem i mówił wlasnie zebym odstawil i nie bral zadnego odbloka . Co o tym myslisz? Moge miec jakies problemy z tego powodu? Mocno orgaznizl moze byc przyblokwoany po takim cyklu? Mowisz odpuscic towar to akurat juz dzis bym musial skonczyc choć rano juz jedna tabletke lyknalem. I raczej po operacji nie bede mogl sie wysilac zbytnio wiec i silownia pewnie na tydzien, dwa bedzie musiala pójść w odstawke. Szkoda bo juz ładnie podrosłem ale teraz nie to jest tu najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
2tyg na TP + meth to niewiele, więc obejdzie się bez pct.

Możesz zrobić i lekarza dla pewności, możesz też odpuścić od razu i mieć spokój.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Myślę , że odpsuzczę od razu. Przez te 3 dni może się juz trochę unormować ciśnienie ?. I jeżeli będe chciał wrócić po operacji do cyklu to zaczać go od nowa czyli 100 tab + 20 ml TP ? Czy odczekać jakiś dłuższy czas ? Dziękuje Ci bardzo za szybkie i pewne odpowiedzi . Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Przed jak i po zapytaj lekarza prowadzącego co z aktywnością fizyczną - żeby nie było sytuacji, że 3dni po przyjdziesz tutaj i będziesz pytał czy możesz trenować i walić towar.

Jeśli lek CI powie, że przez 2-4tyg masz nie robić nic to masz odp dotyczącą też towaru. A z towarem to nawet wstrzymałbym się 2x dłużej niż lek powie ile masz się nie przemęczać fizycznie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Dzięki wielkie . Jestem już bogatszy w informację . Oczywiście wypytam się go szczegółowo co i jak. ps. Dobry z Ciebie człowiek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Nie taki dobry, 5złote

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Niestety , jak lekarze dowiedzieli się o cyklu automatycznie zostałem skreślony. Juz kładłem się na stół i dopiero powiedziałem o tym lekarzowi. Powiedział ze nadnercza jest pobudzona czy jakos tak i przysadka i nie ma co ryzykować . Wiec jakby ktoś szukał podobnego tematu ma odpowiedz . Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie wiosna, koniec zimy - z żon na koce przechodzimy! [SPAM]

Następny temat

pomoc w cyklu

Wiecej