SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Operacja, a zachowanie formy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 544
Witam. Mam taki problem. Otoz od 5 miesięcy cwicze na siłowni, a 7 stycznia mam operację wyrostka. Co zrobic, zeby zachowac forme i za bardzo nie zwiotczec, bo jak wiadomo pierwsze ok. 3 miesiące po operacji zero dzwigania. (mam 17 lat)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Ćwiczenia izometryczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 544
I to wszystko czy może jeszcze jakieś inne ćwiczenia, takie, aby tych jakby nie patrzeć rozciętych mięśni brzucha nie narażać za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Cześć. Tak czy inaczej forma spadnie, ale nie przejmuj się, to łatwo to odbudować. Jeśli chodzi o powrót na siłownie to konsultuj to z lekarzem i być może wcześniej będziesz mógł zacząć ćwiczyć delikatnie ramiona czy barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 544
właśnie najbardziej boje się o mięśnie brzucha, bo dość dużo czasu musiałem na nie poświęcić, a nie chce teraz wszystkiego zaprzepaścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Spokojnie, operację masz 7 stycznia, więc na lato zdążysz jeszcze wszystko odbudować z nadwyżką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 544
dzięki wielkie za odpowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guz na kolanie? czy to coś powaznego?

Następny temat

Problem ze stawami skokowymi.

WHEY premium