SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opaski na kolana SBD jaki rozmiar

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 425
Witam, mam pytanie odnośnie do opasek na kolana sbd, jaki wybrać rozmiar przy obwodzie w kolanie 35cm ? Wybrać jeden rozmiar mniejsze czy może parę rozmiarów mniejsze, czy jednak muszą być w sam raz, bo nie uda mi się założyć ?

Jakie macie metody zakładania za małych opasek słyszałem coś o torebkach mowa o zwyczajnych sklepowych torebkach ?czy może macie inne patenty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Max jeden rozmiar mniejsze od tabeli sbd. Folia sprawdza się najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 425
O jakich foliach mowa ?
Sory za dociekliwosc ale 300-350zł piechota nie chodzi, a nie ogarniam czy patrzeć na rozmiary w standard fit czy tight fit ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Od tight fit jak zabierzesz 1 rozmiar mniejszy, to będą już dość ciasne. Folię lub reklamówkę bierzesz, robisz dziurę w dnie i wkładasz w nią goleń. Potem podwijasz sbdeki i wciągasz po tej folii. Wbij sobie na yt sbd knee... i tam jest jak je podwijać. A i jak masz grubą łydkę, to sugeruj się jaj obwodem a nie kolana, bo nie przeciągniesz sbd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 425
Dzięki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drużynowe M P Osób Niepełnosprawnych w Podnoszeniu Ciężarów - 28 - 30.10. 2016 r.

Następny temat

IV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH w WL - WROCŁAW 14.10.2017r

WHEY premium