SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oparzenie skóry na twarzy!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
no więc tak..

ostatnio zrobiłem sobie peeling twarzy. Później, nie myśląc o tym że skóra jest osłabiona stosowałem silny środek na trądzik (troszkę przedawkowałem) i teraz mam poparzoną skórę poprostu w najdelikatniejszych miejsach twarzy wystąpiły zaczerwienienia. Co z tym zrobić? Tormentiol będzie dobry?

pozdrawiam

"w życiu piękne są tylko chwile"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Sam sobie jestes winien, w dziale Uroda przeczytalem ze cierpisz na trądzik, a peeling na trądzik to najgorsze co moze byc. I sie doigrałes. Skóre pewnie masz mocno podrażnianią bo przetarles za mocno, Termentiol nie wiem czy bedzie dobry, z jednej strony jest dobry na otarcia skóry, a drugiej dziala wysuszająco, a wysuszać skóre poparzoną jak to napisales, to mija sie z celem. Ja bym na twoim miejscu kupił alantan w aptece który pomaga odbudowac komórki skóry a na oparzenia jest dobry bo sam stosowalem. Moim zdaniem teraz powinienes wyluzowac na pare dni z tą antytrądzikową chemią.Chyba ze jakis tonik nawilżający.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-12-05 14:22:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
hmm.. w sumie na trądzik już nie cierpie, rzadko kiedy coś wyskoczy zostały jedynie niewielkie plamy i ślady dlatego ten peeling(naturalny), poleciła mi go kosmetyczka u której wyleczyłem trądzik.

a może kefir? albo śmietana? słyszałem że dobrze jest posmarować w przypadkach oparzeń...

pozdrawiam


Zmieniony przez - Korfanty w dniu 2004-12-05 14:52:20

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tak to prawda, kefir działa dobrze. Co prawda stosowalem na plecy latem, nie na twarz, ale skóra to skóra. Napewno nie zaszkodzi, a jak ma pomóc to czemu nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
no na początku jest lepiej po kefirze(ulga ), ale po jakimś czasie robi się skorupa. Zmyć to czy zostawić? A śmietana może też warto natłuścić trochę skóre ???

qrde, jutro trzeba iść do szkoły, a ja mam ryj barwach narodowych jest szansa że zaczerwienienie zejdzie do jutra?

pozdrawiam

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
do jutra nic nie zejdzie najpier musi sie zluszczyc warstwa ktora sobie oparzyles tormentiolem nie smaruj pomoze ci solcoseryl zel ale nie pekaj ja kilka dni temu zrobilem przypalajaca kuracje skinorenem w masci wygladalem jak po awanturze juz schodzi za kilak dni bedzie dobrze bez twojej ingerencj

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Kefir jak wyschnie to sie zmywa. A co do zejscia do jutra, to niestety troche w to wątpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
ehh.. no więc nie poszłem dzisiaj do szkoły zaczerwienienie niestety zostało, chcoiaż wydaje mi się (wmawiam sobie) że jest już trochę lepiej

mam w domu coś takiego:

Mleczko kosmetyczne nagietkowe (do cery normalnej i suchej)
"..o działaniu regenerującym i kojącym, doskonale zmiękcza i oczyszcza skórę..."

i

Tonik wielowitaminowy do każdego rodzaju skóry dojrzałej (bezalkoholowy)
"Odświeżający bezalkoholowy tonik do codziennej pilęgnacji twarzy i szyi. Doskonale oczyszcza, odświeża i tonizuje naskórek..."

moge tego używać?

pozdrawiam

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
jak najbardzein mozesz uzywac wszytko co nie jest na bazie alkocholu nie ma mocznika i nie wysusza

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
ups... zaczeła mi się skóra łuszczyć można ten proces jakoś przyspieszyć lub spowodować zaprzestanie łuszczenia???

dzięki za wszystkie porady

PS: jutro drugi dzień nie ide do szkoły

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
Korfanty mam ten sam problem co ty mam policzki czerwone i wygladam ja burak , zrobiło mi to pewnie od zelu do mycia ryja bo zaczesto myłem :/ , dzisiaj w szkole tez nie byłem to chyba jedyny + , qrde ale jutro musze isc do szkoły bo mam za duzo H nieusprawiedliwionych !!! qrde ale jak mi to nie zniknie to znowu na waxy pójde

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!! zaczerwienienie wokół oczu

Następny temat

Trądzik-opis, przyczyny, objawy, leczenie

WHEY premium