SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opłacalność progresu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 15 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 75
Cześć, mam 13 lat i mam pewne pytanie. Znajduje się na bardzo zadowalającym poziomie doszedłem do według mnie bardzo dobrze wyrzeźbionego ciała lecz nie wiem czy dalszy postęp ma sens, 60 kg na 8 powtórzeń na 6 serii to chyba dużo jak na mój wiek. Obawiam się że mogę sobie coś naderwać i chciałbym się zapytać czy dalszy postęp jest bezpieczny lub po prostu opłacalny.
Wiek 13 lat
Wzrost 1.81 cm
waga 72 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2944
Po pierwsze, w jakim ćwiczeniu? Po drugie jeśli dajesz rade mięśniowo to nie naderwiesz, po trzecie albo nas trollujesz albo jesteś ewenementem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 14759 Napisanych postów 124937 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1422107
Jak trafisz pod opieke dobrego trenera to ok.

Co do kontuzji nikt tu ci nei powie czy Ci się przydarzy czy nie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8989 Napisanych postów 152505 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200295
w tym wieku raczej skupic sie powinienes na treningu ogolnorozwojowym, nie porogresowac i nie testowac sie z obciazeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5182 Napisanych postów 59064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 726038
Jak jesteś zadowolony z sylwetki to staraj się to utrzymać, bo to czy sobie coś uszkodzisz nie wiadomo może masz dobre dyspozycje do treningu siłowego więc szkoda marnować potencjał, mlody bardzo jesteś więc ostrożnie do treningu siłowego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła.

BF