SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren-przerwa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
Witam zakupiłem nie dawno 10 szczałów omy które mi się skończyły pzred wczoraj , ale dziś zamówiłem kolejne 10 i będą za tydzien i moje pytanie jest takie czy można robić taką dużą przerwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
chłopy kumpel mój przywalił 15omki i się nie odblokował... i teraz wpadł na pomysł że przy***ie 30omki i jak to będzie u niego z masa? bo słyszałem że jak się jest zablokowanym a się bierze dalej koxy to masa zle idzie to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, tak samo jak nie wolno siegać po koks mając 18lat a tym bardziej mając 35 w bicu :) Ciekawe czy o odbloku też zapomnisz, tj braknie kieszonkowego

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2010-10-07 22:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905


Zmieniony przez - Thiell w dniu 2010-10-07 23:38:46

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
akurat tak się składa że już pracuje bo jestem po szkole 2letniej zawodowej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z oswiecima ? tam to chyba niedożywienie mają po tych obozach .

Odłóż to omo i weź sie za miche :) gainery a pozniej jakas meta . Szkoda gospodarki hormonalnej marnowac w wieku 18 lat

osobiscie to odyebales kawal gówna , jak moj znajomy x lat temu . w wieku 16 lat poszlo 25 szotow omy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2763
od tych strzałow omy nie umrzesz ale w takim wieku powinienes wziasc co co mniej blokuje a oma blokuje za***iscie! juz meta mniej blokuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
niektorzy po dwoch dniach mety nie wytrzymuja..Do autora,zawsze przed cyklem kup co trzeba i dopiero zaczynaj zabawe,pozdro

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3389
He he he po dwóch latach szkoły zawodowej można brać koks w wieku 18 lat.... po ch-u-j szedłem na studia!!!!

Wątroba się regeneruje a nerki są dwie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
aha i jeszcze jedno jak bym teraz chciał to odłożyć na jakiś czas to po tych 10szczałach omy co wziołem muszę się odblokować ;p?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zjedz listek clomidu i wszytko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak odzywa pisze . I wez sie za koks niw wczesniej niz po 21 roku zycia bo sobie gospodarhe hormonalna niszczysz ktore jeszcze sie dobrze nie uksztaltowala .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cipo + tren e

Następny temat

skutek uboczny dopingu

WHEY premium