SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren 250 odstawianie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1383

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
1.WIEK: 24
2.WAGA: 94
3.WZROST: 185
4.WYMIARY:
-Biceps:37
-Klata:nie mierzylem
-Udo: 60
-Talia: 100
5.STAZ NA SILOWNI: 2lata
6.CEL SUPLEMENTACJI:
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: kreatyna,białko,przedtreningowka
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ekto endo
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:
-Przysiad:
-Mc:
12. Czy masz dietę? Mam



Witam wszystkich!.Jestem nowy mam pewien problem,leczę się na dwubiegunowe biorę anty depresanty i neuroleptyki i leczę się u endokrynologa biorę od niego już ze 3miesiace omnadren 250 raz na 21dni i bromergon 1 TAB na noc i tu moje pytanie czy mogę odstawić omke bo nie czuje poprawy a jest tak jak było tylko,że mam od niej wachania nastroju ogólnie może jestem wyjątkiem ale przy prolaktynie 56 a norma 15,miałem super libido i sprawność seksualna jest taka sama jak z wynikami Prolo w normie,czy muszę się odblokowac?czy moze takie małe dawki omki nie zablokowały mnie?z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje najpierw o tym porozmawiac z lekarzem, ktory Cie leczy. Moze zmniejszy dawke zwiekszajac czestotliwosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Prolaktynę miałeś przez leki które bierzesz
Zamiast bromo poproś o dostinex
Ogólnie to porozmawiaj szczerze z lekarzem ,ale weź też papiery i pojdz do innego na konsultacje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
Dobra pogadam z lekarzem,lodzianin ale jak uważasz takie dawki omki blokują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Myślę że nie powinno cię zablokować
Lecz podstawa to cisnął bym w stronę odstawienia tych leków psycho bo ciężko będzie ci z tego wyjść a część lekarzy będzie ci cały czas pchała leki leki i jeszcze raz leki
Jak jest szansa na odstawkę to wykorzystaj to a odzyjesz


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-10-21 17:48:32

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
Jedyne co poczułem to trochę więcej siły i libido lepsze ale zawsze miałem dobre nawet jeśli brałem naprawdę silne leki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
Lodzianin,leki muszę brać bo inaczej krucho ze mną już próbowałem psycho odstawiać i kończyło się bezsennością i ciągłym wk***ieniem,a omka najpierw spoko ale widzę że teść i psycho w parze nie idą,więc chce teścia odstawić bo boje się że dostanę albo deprechy albo manii już co kilka dni mam takie delikatne wachania,a zastrzyk omki mam mieć 25tego więc chyba sobie daruje.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
Lodzianin,wiem że się naprawdę znasz bo śledziłem dział doping już ze 3 lata,ale jestem wyjątkiem nawet na ciężkich neuro plus antydepresanty co moi kumple mogli zapomnieć o sexie to ja zawsze miałem dobre libido i mam nadal a psycho już z 80% przetestowałem i nawet jak teść poniżej normy i Prolo wysoko to mój sprzęt zawsze dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Pogadaj z lekarzem że chcesz omke odstawić
Czy cię zablokowało czy nie musiał byś zbadac lh i fsh lecz taka ilość raczej nie powinna wpłynąć na blok

Jaki miałeś poziom testa zanim lekarz ci przepisal omke ?

Tak naprawdę musisz powiedzieć to wszystko lekarzowi bo inaczej oni leczą szablonowo , myślę że tak samo z psycho można się wycofać

Wiem co mówię bo dwie bliskie mi osoby tez leciały długo na tych lekach bo inaczej nie mogły funkcjonować lecz sobie poradzily,powoli schodzenie na słabsze i zmniejszanie dawek

Sam kiedyś się wpakowałem w tab na spanie 30-40 mg zolpi czy 400 kwetapliny już nic prawie nie dawały ,poza tym że w nocy po ścianach do toalety chodziłem ,też powoli zszedłem teraz wrzucam raz na jakiś czas bo tak naprawdę g**** mi dawały tak spałem po 4 h a na tabsach max godzinę może półtorej więcej ,odstawiłem męczyłem się dość długo ale odzylem.

Kuzynka już wcale nie potrafiła funkcjonować bez psycho na spanie na wybudzenie na poprawę nastroju i tak z 5 lat leciała ,powoli wyszła

Wiem są przypadki gdzie te leki są niezbędne ,lecz 90% psychiatrów specjalnie ląduje w ludzi leki uzależniając ich

Kiedyś robili kasę na antybiotykach każdemu je przepisując ,teraz zgadnij która specjalizacja się rozwija najszybciej w Polsce ? Już pewnie wiesz która,jak cię zapędza w kozi róg to mają klienta na całe życie .

Wszystko powoli a dasz sobie radę ,musisz znaleźć jakiegoś swojego konika ,właśnie sport potrafi mega motywować .

Zdrowia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
No ja biorę na sen 400kwety i 20zolafrenu prócz tego absenor i wenlafaksyne i rispolept kilka dni temu staram się w benzodiazepiny nie wchodzić bo orientuje się w tym trochę i wiem że to syf,dzięki lodzianin za pomoc życzę sukcesów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sarmy

Następny temat

Start PCT a wielkosc ostatniej dawki.

WHEY premium