SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7773
Witam,to że omnadren składa sie z 4 estrów o różnym czasie wchłaniania chyba wie każdy,ale interesuje mnie po jakim czasie zaczyna działać pierwszy? Tzn.po jakim czasie od iniekcji czuć kopa omki? Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
mozesz czuc cos juz 3-4 dni po pierwszym strzale

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7773
Jakie macie sugestie co do diety na cyklu z omiki (solo)żeby sie aż tak nie zalać? Jakie proporcje btw itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
Omka solo bez sensu, do diety dorzuc antyestrogen np nolve.
wiecej nie powiem bo regulamin

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7773
Selko SOG dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
Czemu omka solo bez sensu? Typowy cykl dla sezonowcow , ktorzy gdyby popracowali nad dieta to by ladnie na tym urosli a nie spuchli jak swiniaki. Jak dla mnie omka solo moze byc, co nie zmienie faktu ze nolva pod reka musi byc.

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
omka to poleczenie 4 estrow tescia dlaczego nie moze byc brana sama ? przeciez ten srodek stworzony jest wlasnie po to czy kogos zaleje to kwestia diety i genow

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
Nie mówie że nie można tylko że dla mnie to bez snesu. Ja wolałbym do tego cos dorzucic.
Edit: A co o diecie mogą wiedzieć sezonowcy?

Zmieniony przez - Adrian.N w dniu 2007-03-18 14:23:29

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2156
W zasadzie to nic nie wiedza. Ale jak wyzej tez uwazam ze omka solo jest do Bani

Nie linczujcie mnie za moje wypowiedzi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7773
Na metce ważna jest dieta wysoko białkowa,a jak jest z omka? Jaka powinna byc proporcja btw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
oczywiscie nie zapomnij o odp. suplementacji i odbloku

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie w sprawie cyklu

Następny temat

Problem który mnie wkur........

WHEY premium