SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Witam Koksy.
Bylem dzisiaj u moje drogiego lekarza "specjalisty" po pare papierkow i ku mojemu zdziwieniu pan specjalista powiedzial mi ze juz omke z hurtowni zamowic mozna :) i juz jest w obrocie ogolno dostepnym wiec tak pomyslalem zeby zrobic zapasy na zime a informacje drogim uzytkownika Sfd sie przyda.. a cena jak cztery paczki malboro czerwonych
Pozdro animale

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
To calkiem mozliwe.. nie pytalem znajomego jak to jest z tymi Rp .. alee kiedys mi cos napomknal ze na recepcie mozna wypisac ilosc leku na okreslony w ustawach czas , m.in jak leczniczo omke bierze sie strzal co 14 dni wiec opakowanie starcza na dlugi okres leczenia :) a jak jest brane wiecej na Rp to ze gdzies sa jakies podejrzenia itd. ze ogolnie nie wolno przesadzac z iloscia bo lipton :]

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
w obrocie ogólnodostępnym ? jak to rozumieć ? Można zamówić z hurtowni bez recepty czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie, w sklepach ze zdrową żywnością będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 282
Testozaur jesteś niesamowity.
Potwierdzam shaokan6 dotarły do aptek nowe ampy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
Racja chyba się trochę zagalopowałem...pomarzyć nie można :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
tylko nie zapomnij pod zamówieniem dopisać że jesteś nastolatkiem z zanikiem mięśni

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omka z apteki pychota

Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2011-06-25 00:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Za niedlugo bede mial okazje sie wypowiedziec co to cudo zdziala :]

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to juz pryma aprylis? jak mam to rozumiec- ze na legalu, bez recepty wbijam do apteki i kupuje omke tak jak apap.
jak tak to albo ta oma to wal, albo trzeba bedzie rozwarzyc opcje powrotu do "kraju przodkow"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Lixus rozyebales mnie przeczytaj moj post tak z 10x i moze wreszcie dotrze do Ciebie w jaki sposob sie ja uzyskuje hah

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propek i coś na dodatek Deka/Superka?

Następny temat

doradźcie coś

WHEY premium