SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren, czy wzisc kilka strzalow?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1680
Dostalem od kolegi 3 amp. Omnadrenu. Tak sie zastanawiam czy je wzisc ;>
W sumie jakbym je bral wzialbym tak: 1-tydzien: 1, 2-tydzien:2 , ale nie wiem czy oplaca sie tracic zdrowie na te 3 strzaly, pozatym czy bylby jakis przyrost sily po tym ? (pewnie by spadl po cyklu :P )

Będe miał największą sylwetkę... wstrzyknę sobie jeszcze tylko setkę...

http://admin.idns.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Omnadren daje zaiebiscie czyste przyrosty, szkoda tylko ze czystej wody
Ja na Twoim miejscu wypilbym to, zeby lepiej sie przyswoilo pij to z glukozą!!!!!!!!!!!!!!

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Jak jesteś amatorem a potrzebujesz już wspomagania to możesz wziąć ten towar w odstępach 2-3tygodniowych po jednym zastrzyku, napewno poczujesz pozytywne działanie, pójdziesz troche do przodu. Ale jak jesteś jakimś sezonowcem itd. to zadowalającej Cię masy na tym nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"ale nie wiem czy oplaca sie tracic zdrowie na te 3 strzaly"

Omnadren w tygodniach 1,4,7 - 250mg do tego 100-200mg Deci.
1-7 Deca 100-200mg
1,4,7 Omo 250mg
1-9 Nolva 10mg EOD

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1680
Dzieki Uriel, cos wymysle, tak myslalem zeby sprobowac i zaryzykowac bez Nolvadexu ;> Bo w sumie na razie szkoda mi hajsu, mam inne wydatki...
Hm, a zamiast Nolvadexu moge wzisc Clomid? Bo akruat go mam pod reka.

Będe miał największą sylwetkę... wstrzyknę sobie jeszcze tylko setkę...

http://admin.idns.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Nolvadex brany podczas cyklu ma zupełnie inne działanie i nie może być zastąpiony Clomidem... opcja taka jest możliwa przy odblokowaniu podczas cyklu mijałoby się to z celem;

Aczkolwiek strzał omnadrenu/3tyg to minimalna dawka, wiec możesz obyć się bez Nolvy. Clomid obowiązkowo po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Holder co ty gadasz ?? Nolva ma prawie że te same działanie co Clomid a w dodatko idzie na Ginekomasie. A jak bierze koleś 3 strzały omy to nie wiem czy opłaca sie wogule jakieś osłonki brać oStatnio własnie duże czytam o osłonkach i też zaczołem cykl z 3 strzałów teścia tylko że tdo tego biore 100 mety, a tu już raczej by sie przydały osłonki. Co do Nlovy jeszcze to nawet dzisiaj gadała mi lekarka bo byłem u niej po recepty i ona sama mówiła mi że po co Clomid jak jest Nolva na to i na to. A więc radze w sumie przy tych strzałach wogule nic nie brać bo sie nie opłaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
milcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Hrhrhr mistrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
He he - dobre - najlepszy to ten tygrysek z pazurkami!!!

Holder Oma dobra sprawa - mam alternatywę dla swojego 26 tygodniowca - w zależności od funduszy to też "se" Omę przywalę.

1-3 Anadrol 50mg ED
4-6 Dianabol 35mg ED
1-7 Deca 400-500mg
1-7 Omna 750-1000mg (co 2 dzień 250mg)
4-10 Tren 37mg
1-6 Cytadren 125-250mg - nie mam zamiaru lecieć po 1000mg - pierdyknąć można.

Dobra kończę - bo się zajarałem - a dopiero za niecałę 2 tygodnie na pierwszy cyklon wchodzę a gadam o następnym. He he.

P.S. Najgorsze, że Cytadren jest teratogenny, weeeeeeeee

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2004-06-08 22:26:14

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oczędność

Następny temat

B12 a cwiczenia ;>

WHEY premium