SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ominięty posiłek podczas masy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 97
Witam. Mam pytanie odnośnie ominiętych posiłków na masę. Mam dietę na 3000kcal jednak z racji częstych podróży nie zdążam zjeść jednego co rekompensuje potem podwójnym (ominięty+następny). Niestett jest to już w godzinach wieczornych a przede mną np. 4jajka, owsianka, białko itp. i tu się nasuwa moje pytanie jakie będą konsekwencja ominięcia tych ostatnich bo czuję, że wcześniejszego nie strawiłem...? Czy cały tydzoeń treningów faktycznie idzoe na marne? (tak gdzies zasłyszałem).

always strive and prosper

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
to są plotki i mity nie słuchaj tego na pewno to nie jest pozytywne dla organizmu ale co masz zrobić jak masz taką pracę musisz się więcej strać i próbować to jakoś uporządkować i zaplanować bo przecież się nie powiesisz z tego powodu

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ominięty posiłek podczas masy

Następny temat

Metabolizm a dieta

WHEY premium