SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OmgTerror - 1 wszy cykl efekty.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
silowe wyniki za***iste ! SOG

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-05-04 00:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
pozdrów wiktora i michała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Napisalem wszystko nie sciemniajac bo po co, zeby ktos sobie nie myslal. Jutro dam fotke przodu bo dzwonilem do kolegi co bylismy na imprezie i pytalem sie czy ma jakas jeszcze moja fotke z melanrzu wiec ma od przodu. Pewnie gdybym czwiczyl bardziej tylko pod silownie, zeby na wyglad patrzec bylbym wiekszy, ale nie stety 4 treningi na macie i jeszcz z 2 dodatkowe wczesniej vale tudo teraz boks i wtedy chodzilem 3 razy na silke, wiec to wszystko robi swoje ze masa grubo nie poszla. Tak jak pisalem glownym zalorzeniem byla sila, a ze tak masa poszla to fajnie :) nastepny cykl za pol roku. Ogolnie to powiem ze strasznie nie wiem skad mam nogi dobre genetycznie, ale za to lapy male i slabe :(. Jutro dam nastepna fotke przodu jak ziom przywiezie mi aparat. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Nom niezły kark.To teraz jazda na malanż i sesja przodem

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
-Szoho- pozdrowilem ich bo wlasnie z nimi gadam. :) A przy okazji wiesz pytanie SNI kretyna dobra jest chodzi mi tylko zeby byla mono. ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
dobra ale firmy nie znosze

spr priva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dołączasz do Thaia jeszcze Boks?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Uriel - teraz wogole mam przerwe od silowni bo choroba mnie zlapala po cyklu jestem na antybiotykach bo mialem chwilowe zapalenie migdalkow nic nie moglem jesc a sline musialem pluc do miski bo nie moglem przelknac, az w koncu zaczol dziala antybiotyk. dlatego delikatne spadki mnie zlapaly w czasnie cyklu tez mnie zlapalo ale mialem szybka regeneracje i tylko 3 dni trwala choroba. Ale od nastepnego tyg zaczynam znowu trenowac judo + boks klasyczny i silownia. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Tez staram sie isc na saune i basenik polerzec z jakimis fajnymi dziwkami w wodzie raz w tyg. z chlopakami wlasnie "Wielkim katem" i "Zwyrolem". Oczywiscie tez masarze wieczorne, ale amatorskie przez dziewczyny. Jednym minusem bylo to podczas cyklu ze chodzilem na baunse i palilem ziolo dobre nie za czesto, ale palilem. Co zrobic czlowiek mlody jest trzeba korzystac z zycia. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Pewnie Augumentin zapieprzasz na te migdałki...


he he



Oki lece spać.

Pozdro.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oto cały ja po 2 latach na piwniczanej siłce:-)

Następny temat

oceńcie mnie

WHEY premium