SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oliwa z oliwek na noc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
Czy moge dodawac (bez obawy o lapanie zbednego tluszczu) na noc do odzywki bialkowej oliwe z oliwek i czy to ma sens (chce zeby sie dluzej wchlaniala)?
Mam diete rozpisana i do 40 gr odzywki bialkowej dodaje 20 gr oliwy, czy taka ilosc tluszczu na noc nie jest niebezpieczna dla lapania zbednego fatu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Smiało dodawaj oliwe

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
To czy utyjesz zależy od całej Twojej diety, nie jedengo posiłku, choć oliwa z oliwek jest tutaj raczej niepotrzebna, szczególnie w przypadku białka opartego na kazeinie.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
coraz czesciej dochodze do wniosku, ze ludzie przywiazuja za duza wage do szczegolow dotyczacych diety czy treningu, zmuszajac sie do robienia roznych dziwnych rzeczy, ktore tak naprawde maja minimalne znaczenie.

wyznaczyc sobie zarys diety, pilnujac zeby w kazdym posilku bylo bialko + ww i/lub tluszcze, a takie ******ly jak oliwa dodawac tam, gdzie "pasuja" - czyli np. do salatki, a nie do np. truskawkowej odzyweczki

sami, kurde, zawodnicy na tym forum

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
Charon ja mam diete rozpisana, ale pytam dlaczego? Bo np na wieczor, przed snem nalezy zrezygnowac z wegli i dac je do wczesniejszych posilkow.
Nie wiem jak jest z tluszczem, w dzien dodaje do posilkow, ale jest jej duzo i myslalem zeby dac część do wieczornego bialka.
Czyli jak mam dobrze zbilansowana diete to nie bede lapal tluszczu pijac ta oliwe na noc? Czy raczej wrzucic ją na dzień?

Chwilowy ja zawodnikiem nie jestem, poprostu szukam wlasciwej drogi i sie ucze caly czas. Pozdro


W zasadzie jeszcze napisze
Mam powiedzmy 100gr tluszczy dziennie dodac. To lepiej bedzie dostarczyc je w dzien, czy moge 20 gram dac na noc nie obawiajac sie zlapania tluszczu?

Zmieniony przez - Bene w dniu 2006-11-03 13:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
Bene - wiem, wiem.

chodzi o to, ze ja chyba juz swoja znalazlem - nie przejmowac sie za bardzo dieta czy nieistotnymi szczegolami treningu i olewac wiekszosc supli

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
bene z wlasnego doswiadczenia wiem ze najlepiej zjesc normalny posilek 3h przed snem a 0.5 - 1h przed spaniem zjesc tylko i wylacznie bialko, najlepiej wlasnie twarog(jakas ciapke). Tluszcz tutaj wcale tak duzo nie zdziala a jedynie obciazy organizm dodatkowym trawieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Mozesz dac ale nie jest on potrzebny, chyba ze np wqczraniej sie wyrobiles sie w bilansie i brakuje to dodajesz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOBIECE OKRAGLOSCI-reaktywacja:)

Następny temat

Dieta dla ektomorfika

Wiecej