SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oliwa z oliwek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
A dlaczego zwykla nie ? Wogole sie nie nadaje ?
Obilo mi sie gdzies o uszy ze zwykla jest calkiem zdrowa bez smazenia.

"Nie jesteś pomiatany z kartotek dobrze znany"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dodaje oliwe z oliwek do tunczyka.
Ile mam jej dodawac ? Bo na razie jem 1 lyzeczke ( mala )

Pozdrawiam
Draco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7695
A nie ma jakiegos innego sposobu zeby sie pozbyc smaku oliwy nie tracac jej wlasciwosci ? Bo nie przepadam za salatkami itp .
Draco : gdzies wyczytalem ze trzeba dziennie 50g tego pic , wiec okolo 2 lyzek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
to zalezy od wagi, ja dodaje ok. 60g, bojem duzo ryb, komus innemu wystarczy 40g, bo mniej wazy. Zazwyczaj staram sie dostarczyc do 1g T nienasyconych/kg.

Nie wiem ile ma lyzka, ja odmierzam kieliszkiem

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
1 kieliszek ile ma g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
25g

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Zalezy jaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Fakt

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
patrzę troche archeologów jest
btw patrze, ze kiedys uwazano, ze oliwa podczas smazenia nie wydziala niezdrowych substancji. Ciekawe jak poglądy się zmienią za pare lat

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Troche dziwią mnie wypowiedzi niektórych forumowiczów.Oliwa podcza smażenie nie wydziela żadnych szkodliwych związków.Nie wydziela przy krótkim smażeniu i przy małym ogniu a przy długim smażeniu najesz się troche wolnych rodników.Co do smaku to na początku jest najgorzej a póżniej się człowiek przyzwyczaja.Co do rozkładu tłuszczy w diecie to z rana tran albo wieczorem a reszte dnia oliwa do kazdego posiłku łyczek.Pozdro!!!!

Ból przemija, chwała jest wieczna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda Oaza vs Zywiec Zdroj :)

Następny temat

Ile wiesz o prawidłowym odżywianiu kulturysty?

WHEY premium