SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olivier Lafay -Fakty ,Mity,Praktyka ,moj przykład+film

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
rallydriver myślisz, że trening Lafaya nadaje się też dla kobiet? Widzę, ze ogólnie posiadasz dużą wiedzę na ten temat, ja osobiście preferuję trening domowy, nie wiem czemu, ale jakoś siłownia to nie moje klimaty, ostatnio poszłam 1 raz i stwierdziłam, że to jednak nie to czego szukam:) instruktor się ogólnie zdziwił, że ćwiczę tylko w domu. Lubię takie ćwiczenia jak np. planki, burpees, pompki, przysiady, ćwiczenia na drążku itp. i obecnie szukam jakiegoś wyzwania dla siebie, natrafiłam na Twój post i kalistenika bardzo mnie zainteresowała, zaczęłam czytać trochę o tym i myślę że to chyba jest właśnie coś dla mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
nadaje sie jak najbardziej. Ten trening dla Kobiet zdziala naprawde ciekawe efekty. z kobiety ten trening nie zrobi potwora przy bilansie kalorycznym ponizej zapotrzebowania a rozwinie w glownej mierze miesnie wytrzymalosciowe ,sciegna i stawy . Jest to dobry trening i smialo mozna zaczynac od 1 poziomu. wedlug mnie to jest zaprawa do kalisteniki . Wyzwanie bys miala dobre bo powiem Ci ze treningi sa bardzo meczące i potrafia dochodzic do godziny i ponad. uwazam ze warto zrobic czasem przerwe , w tedy kiedy lafay kaze cwiczyc, gdyz mozna przeciazyc uklad nerwowy bardzo mocnym i czestym treningiem. Jezeli sie przylozysz to juz w 1 miesiacu beda dobre efekty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Znaczy się muszę trzymać ujemny bilans? :) ja ogólnie to bardzo lubię ćwiczyć,ale jakby to powiedzieć mam już dość umięśnione ręce i plecy jak na dziewczynę :) jednak z wytrzymałością jest słabiej. Zależy mi też żeby jakoś popracować nad brzuchem, a patrząc na efekty te ćwiczenia chyba też się nadają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
jezeli chcesz sie pozbyc tkanki tluszczowej to tak. jezeli juz masz spore miesnie silowe proponuje rozwinac wytrzymalosciowe. sa duzo mniejsze ale bardzo estetycznie pasuja do kobiecej sylwetki. brzuch to cwiczenia i to bez przesady , 3/4 to jednak dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
właśnie chodzi mi o wytrzymałość, chyba w końcu trafiłam na coś co będzie do mnie idealnie pasowało:) jak tak czytam na ten temat to praktycznie sami faceci się wypowiadają, kobiety chyba za bardzo nie trenują w ten sposób. to szukam książki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Workout

Następny temat

ocena cwiczen na barki

WHEY premium