SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Massacra Episode 2

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25306

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4706
1. Rozpuszczalność
- bywało gorzej - ale chwilowe odstawienie szejkera i na dno opada bialy proszek. Uczucie jakby sie piło piasek z wodą.
2. Smak
- jak nazwa: Masakra - niczego gorszego nie piłem (zarowno cytryna jak i pomarancza, nie wiem jak jabłko). Cieżno wypić 300ml za jednym razem. Pod koniec mialem juz odruchy wymiotne. Massakra...
3. Delikatna pompa i pobudzenie - dziala od pierwszej szaszetki.

Ogólnie - Nie biorąc pod uwagę ceny to gdyby nie smak było by nieźle :) a wiec: NIE POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
Miałem 2 saszetki o smaku jablka. To jest masacra zero pobudzenia, rozpuszczalnosc tragiczna, jeszcze takiej nie widzialem, pompa slaba (raczej byla spowodowana dobrym treningiem a nie tym),smak okropny. Nie polecam tego supla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Powiem tak, mialem 2 probki ...
Rozpuszczalnosc -1/10, poprostu tragedia...
Smak 2/10 cos tam czulem tej pomaranczy, ale szalu nie ma...
Działanie -/10 nie wiem, bo nie stosowalem dlugi czas, pompy nie bylo, tylko olbrzymie pobudzenie jak po poczwornej espresso
generalnie, uwazam, ze nietrafiony produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Dzisiaj spróbowałem próbkę tego cuda (porcja 35 g). Smak ujdzie. Rozpuszczalność również. Natomiast działanie pozostawia wiele do życzenia. Powiem krótko, spodziewałem się większej koncentracji i energii a było zupełnie na odwrót. Dawno mi się tak źle nie ćwiczyło. Moim zdaniem gra nie warta świeczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7806
Na mnie zadzialalo masakrycznie. Mialem 1 saszetke na probe, trening byl tak za***isty ze myslalem ze wyjde z siebie wieksza moc, wiele wiecej dawalem rade zrobic niz przed wczesniejszym treningiem

tak z ciekawosci - ile powinien trwac cykl na massacrze? z informacji jakie sa pisze o 2 szaszetkach w dni treningowe i 1 w dni nie treningowe, ale nigdzie nie moge znalezc info ile powinien trwac ten cykl.

Sprawdź to działa, do dzieła!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
Lepszy od "Massakra" jest Nitrobolon,lepszy w smaku,lepsza pompa i mniejsza cena...

Vide Cul Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2913
Posmakowałem jedną saszetkę dziś takzę niepowiem nic o działaniu, chociarz pompka była jakby wieksza. Smak; jabłko..taki nijaki, jak woda smakowa jabłkowa. Ale ten proch który sie nierozpuszcza jest tragiczny, jw jakby sie piło wode z piaskiem.Mi nieprzypadł do gustu i to napewno był ostatnio kontakt z tym suplem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Wziąłem 1 na spróbobowanie, smak cytrynowy wporządku, ale nie miesza sie dobrze, zostaję takie białe te syfy, ale pompa dobra, ale jeszcze lepsze motywacja i mniejsze zmeczenie. Ale szkoda kasy, na dłuższą metę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2320
witam.

-rozpuszczalność: -1/5 - to się w ogóle nie rozpuszcza
-smak: 1/5 - bez rewelacji, jednak przez słabą rozpuszczalność zostają jakieś "chemiczne fafoły"
-działanie: 1/5 - bardzo słabe, jedynie poprawia trochę wytrzymałość na trenie, takie same działanie daje zwykły energetyk, pompy ZERO, pobudzenie ZERO.

Ogólna ocena 1/5 - za tą cenę to śmiech na sali.

Cenie olimp za suple podstawowe (BCAA,mono,tcm itp.), ale ich mieszanki są po prostu beznadziejne (od gainerów po stacki).

peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Na pompe nawet nie liczyłem ani nic
smakuje jak piasek z mąką ..

Biore tylko ze wzgledu ze dostałem za darmo ..
w zyciu bym nie kupił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Dextrex

Następny temat

Olimp - Pump Express

WHEY premium