SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Kolagen Activ®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15479

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
OLIMP Kolagen Activź 400g





OPIS

OLIMP KOLAGEN ACTIV to koncentrat kolagenowy w postaci proszku do rozrabiania z wodą. Zalecany do stosowania jako uzupełnienie diety w kolagen, który jest składnikiem kluczowym tkanki łącznej. Przeznaczony jest dla ludzi aktywnych narażonych na przeciążenia aparatu ruchu zwłaszcza sportowców dyscyplin takich jak narciarstwo, kolarstwo, tenis, biegi, kulturystyka, trójbój oraz sporty walki (zwłaszcza BJJ, judo, boks i zapasy), jako element profilaktyki urazów i zmian przeciążeniowych w ich obrębie. Wspomagająco również polecany w okresie rekonwalescencji po kontuzjach stawów i ściegien, po długim unieruchomieniu oraz osobom starszym.

OLIMP KOLAGEN ACTIV zawiera łatwoprzyswajalne białka kolagenowe (częściowo w formie hydrolizatu) z żelatyny, bliźniaczo podobnych do tych budujących elementy tkanki łącznej ludzkiego ciała. Systematyczne stosowany wspomaga funkcjonowanie aparatu ruchu a także poprawia kondycję oraz wygląd skóry, paznokci i włosów. Preparat przeznaczony jest do długotrwałego stosowania minimum przez okres trzech miesięcy. Ma postać proszku, dobrze rozpuszcza się w płynach, jest niskokaloryczny i ma przyjemny, poziomkowy smak.


SPOSÓB UŻYCIA

Zaleca się spożywanie od 2 do 4 porcji (ok. 10-20 g preparatu) dziennie.

Sposób przygotowania jednej porcji:
5 g proszku (pełna łyżeczka do herbaty) zalać przegotowaną, gorącą (powyżej 50°C) wodą w ilości ok. 1 szklanki (ok. 100 ml) i dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia składników. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu na ciepło lub po schłodzeniu. Nie poddawać gotowaniu.
UWAGA! Produkt zawiera wyłącznie hydrolizat żelatyny i żelatynę pochodzenia wieprzowego.

SKŁAD

Składniki: hydrolizat żelatyny, mleczan wapnia, maltodekstryny , kwas cytrynowy, kwas jabłkowy- regulatory kwasowości, hydroksywęglan magnezu - substancja wzbogacająca , barwnik E129, aromaty identyczne z naturalnymi, aspartam , acesulfam K - substancje słodzące, witaminy ( C, B6)

Wartość odżywcza 1 porcja (5g) na 100g
Wartość energetyczna 54 kJ/13kcal 1095 kJ/262kcal
Białko 3,2 g 64,0 g
Węglowodany 0,2 g 4 g
Tłuszcz <0,1g <0,1g


Zawartość witamin i składników mineralnych 1 porcja (5g) %RDA przez zalecaną dziennie porcję (5g) na 100g
Witamina C 7,5 mg 12,50% 150 mg
Witamina B6 0,25 mg 12,50 % 5 mg
Wapń 100 mg 12,50 % 200 mg
Magnez 36,5 mg 12,50 % 750 mg


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 21:51:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
Biorę to razem z Glucosamine Plus bo mnie nadgarstki bolą przy treningu bokserskim. Po 3 tygodniach regularnego stosowania muszę stwierdzić, że działa.

The Brave Do Not Fear The Grave

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
stosuje jako dodatek do glukozaminy
cena niska więc nie zaszkodzi a może pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 791
Ja osobiscie nie polecam. Mialem to bo chcialem wzmocnic kolana podczas cwiczen na wyskok. Kiedy odstawilem to po miesiacu podczas rozciagania sciegno w podudziu poszlo. To bylo rok temu i do dzisiaj nie moge za bardzo nic robic ta noga, boli dziwnym bolem. Tak pozatym to kolana bola, wiec wydaje mi sie ze mi to nic nie dalo, a nawet pogorszylo sciegna i stawy.

PARKOUR

JUMPING BRAINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
+Na pewno przy treningu siłowym nie bolały tak stawy...
+Dobra rozpuszczalność
+Łagodny smak i zapach

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
polecam

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Napewno od tego preparatu nie mogło Ci się pogorszyć bartek89. Problem tkwi w Twojej głowie, tak Ci się tylko wydaje, że po Kolagenie, bo nie masz na co zwalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
Brałem to na rozstępy :D Ale przy okazji pomogło trochę w ochronie stawów bo tak bardzo nie bolały podczas treningu, ogólnie to polecam :)

Bo bez Rozstępów nie ma postępów, każdy rozstęp ma swój postęp ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2969
Petro334 a na rozstępy ci pomogło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
Ogólnie po kilku opakowaniach zauważyłem że skóra była bardziej nawilżona i sprężysta i przestały pojawiać się nowe no, ale Na rozstępy to wg mnie nic nie pomoże... jak mają się zrobić to się zrobią. Kolega opowiadał, że Kolagen to tak profilaktycznie można zażywać, jeśli ktoś wie, że jest podatny na rozstępy np, Bo to jakby nie patrzeć odbudowuje, te jakieś tam włókna kolagenowe w skórze i szybciej się regeneruje i łatwiej rozciąga :)

Bo bez Rozstępów nie ma postępów, każdy rozstęp ma swój postęp ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3149
Co do Kolagenu to powiem tak
- smak dobry (chodzi mi o tabletki)
-zawiera witaminy i minerały więc też na DUŻY plus
-lecz co do efektu to miałbym zastrzeżenia a mianowicie mi to na stawy nie pomogło

"Wymagajcie od siebie nawet wtedy gdyby inni od Was nie wymagali"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Knockout®

Następny temat

Olimp - Kre-Alkalyn 1500

WHEY premium