SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Gain Bolic i HMBolon

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
Olimp - Gain Bolic i HMBolon

chcialbym sie dowiedziec czy warto te odzywki kupic????

dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
no ja wiem ze diete sie stosuje caly czas ;) i o tym ze te odzywki sie dodaje do uzupelnienia :)
w ogole jem tego jedzenia duzo i mi brzuszek rosnie ;/
w mojej budowie ciala mozna znalesc cechy dla 3 typow ;/ ale przewaga jest ekto...

pomysle jutro o tych: TCM Olimpu, AAKG i mass XXL

dzieki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Gainbolic jesli jestes ektomrofikem to mozesz choc lepiej kupić jakiegos Gainera ktory ma wiecej białka i nie ma dodatkowej kreatyny.

CO do HMBolonu jako samego suplementu nie warto bardzo nie wydajny jest lepiej pokupowaz wszystko osbno (Jabłczan Kreatyny, AAKG no i HMB.
Z tym że te HMB to tratkuj jako antykatabolik bo eketow po nim cieżko sie spodziewać nie sapli ci tluszczu masy mięsniowej nie zrobi.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-28 01:06:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
no wlasnie jestem ektomrofikem tylko ze nie mam za duzo pieniedzy a wiadome ze bym bardzo chetnie kupil bialko ale to jest strasznie drogie oczywiscie nie pisze o tych opakowaniach 1kg bo to by na tydzien chyba tylko wystarczylo ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To nie lepiej cie Wyjdzie kupienie Ostrowi , twarogów Gainery kupuj jak masz już Diete i zobaczysz dopiero wtedy jak ja uzlozysz ci ci brakuje czegos.

Takto Sam Gainer Nic Dieda równie dobrze mozesz se zjesc bułke, cukier z cukierniczki i zjesc 70 gramów Twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
ale diete w miare prowadze dobrze jem 6 posilkow dziennie i wybieram produkty o duzej ilosci bialka np.jajka, twarog, mleko, mieso :) dlatego by mi sie jakas odzywka przydala :)tylko ze mam 120 zl ;/ troche malo... a dieta jest mocna dzieki niej widze efekty a stosuje ja dopiero 2 miesiace i oczywiscie teraz pochlaniam nitrobolon 2 na jakies 1,5 tyg mi zostalo moze nawet mniej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Mleko ma mało białka i sie nie opłaca go pic jako zródło białka,

Gain Bolic ma 15 gramow bialka reszta weglowdoany i tam troche tluszczu, lepiej Monster Masa , Mass XXL a najlepiej zwykle jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
no jesli chodzi o jedzenie to ja duzo jem :) a mleko to glownie do platkow lub otrebow owsianych czyli glownie w tym posilku chodzi o weglowodany :)


no nawet nawet na dwa wiaderka 2kg by mi starczylo chociaz tez za duzo bialka nie ma 20 gramow ;)


szkoda ze te bialka wysoko procetowe sa takie drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No mówie Twaróg albo Ostrowia (dodaje łyzeczke gorzkiego kakao i słodzik na sacharynie) i w smaku bedzie juz dobre.
Ogólnie jesli sie nie ma kasy to sie kmbinuje z jedzeniem bo na siłe kupować coś co daje efekty takie same jak jedzenie to troche glupie jest.
HMBolon odpuść wogóle jako pojedynczy suplement , lepiej kup zwykle TCM Olimpu i Do Tego AAKG

Ostrowia - https://sklep.sfd.pl/default.asp?producent=20

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-28 01:41:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
no to jesli chodzi o jedzenie to pieniadze sie zawsze znajda tylko z odzywkami juz ciezsza sprawa :)

a jak bym zamiast tego wszystkiego wybral kolejna pompe czyli xpand to by bylo dobrze? i bym juz ciagnal ta diete )

jeszcze zobacze te odzywki na stronce co mi podales poczytam sobie :PPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie po tym swoim cyklu zrób przerwe 6 tygodni i potem znwou cykl 6-8 tygodniowy.

A diety nie stosuje sie cyklicznie tylko caly czas oczywiscie gdy jestes na jakim cyklu to treningi sa bardziej hardcorowe i dodajesz wtedy troche kalorii wiecej.

Dieta Dieta ale chodzi o to że organizm poprsotu potrzebuje budulca i paliwa do zycia, cwiczenia, przyswojenia tego białka tak po chłopsku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
no tak lepiej wiecej bialka z pozywienia no ale jak by sobie te mass xxl dokupil lub tego monster masa to by nie zaszkodzilo jak wiadomo nie musi stosowac tak jak tam jest napisane 4razy dziennie 2 razy w zupelnosci wystarczy po treningu i przed snem bialko to jest uzupelnienie diety a nie jej zastapienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gainerek byscie polecili.Cena nie gra roli.

Następny temat

Kre-Alkalyn 1500 + Glutamina T6 ?

Wiecej