SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Xplde , problem z miarką

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 191 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1997
leje do połowy kufla normalną , zimną wodę , wsypuję kretkę i mieszam , następnie dolewam trochę wrzątku i reszte kufla uzupełniam zimną wodą. Nie ma śladu po kreatynie w szklance , rozpuszczona na maksa... co się może z nią stać?

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10948 Napisanych postów 118789 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1389689
nie wiem co się moze stać ale wrzątkiem bym nic nie zalewał, pieron wie co w wysokich temperaturach się może dziać. poza tym można do buzi wsypać i wodą popić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 191 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1997
skoro dolewam trochę wrzątku do zimnej wody to przecież nic się nie stanie , jeżeli kreatyna jest już na dnie , mieszam i znowu dolewam wody ... i tak woda jest letnia jak nie zimna a rozpuszczalność idealna. W każdym razie mam jeszcze pytanie odnośnie brata , nie brał nigdy kreatyny a chciałem mu dać poł puchy bo i tak przed wojem nie zdążę całej zjeść , jak na pierwszy raz , może takiego staka zarzucić? nie będzie dla niego za mocna , mam 32 lata i od niedawna zaczął trenować

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10948 Napisanych postów 118789 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1389689
nie bedzie nic za mocne z kreatyn.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jack3d

Następny temat

kreatyna cm3 + beta alanina + dextroza

WPC