SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Argi Power

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70274

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
przezwyczaja sie do tego arganizm po pewnym czasie, tak jak w przypadku kreatyny...?
Arginine pierwszy raz bede zapodawał. Miałem długą przerwe, teraz wracam powoli do starej dobrej formy, od stycznia miałem dwa cykle na stakach kreat. Teraz przerwa co najmniej do późnej jesieni lub dłuzej ze stakami, gdzie czeka znow cykle na krecie. Wiec szukam czegos na ten okres, co mozna tu zapodać, aby podtrzymać forme, cos sprawdzonego, duzo tego jest.

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 55 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
z dobra dawką BCAA w parze sobie to zapodawałem non-stop przez 2 miesiące (+ oczywiście witaminki i białko) i miałem za***iste wyniki. Na średnio ciężki trening w sam raz. Bez jakichś rewelacyjnych osiągów, ale pompa większa, żyłki widać i mięśnie w tonusie miałem cały czas. Teraz HMBolon NX biorę, więc odstawiłem na moment. Ale bardzo jestem zadowolony z tego produktu. W mojej opinii: wart swej kasy, jak żaden inny.

Dirty
Rotten
Motherf***er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
CHlopaki czy mozna to brac samo czy trzeba to brac np z kreatyna?
1

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 55 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
A mixuj tam z czym chcesz! Kombinuj, dopóki nie znajdziesz SWÓJ zestaw. Ja to brałem i kreatyną i Kre-Alkalyną i bez niczego i z BCAA i z L-Karnityną, (jeszcze, oczywiście, brałem to z pre- i post-workout odżyweczkami...) w każdym bądź razie sam se musisz w drodze ciężkich treningów najlepszy dla ciebie mix uformować. Bo jak poczytasz opinie na forum, to się okaże, że na każdego każdy specyfik inaczej działa...

Zmieniony przez - _igor_ w dniu 2010-06-11 12:55:57

Dirty
Rotten
Motherf***er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
Witam, jak najlepiej stosować ArgiPower w DT i DNT? 29 lat 92 kg. Pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
od tego jest odpowiedni dział, tu sie wyraża opinie o produkcie
dnt przed snem, dt przed i po treningu, dawkowanie w odpowiednim dziale Ci ustalą

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2010-07-21 09:15:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
Bardzo dobry produkt.Biore to w przerwie między cyklami kreatynowymi na początku jak kupiłem i brałem dawke zalecaną przez producenta to efekty mizerne.Teraz biore przed treningiem dużo większe dawki i faktycznie ładnie pompuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
Witam, kupiłem dzisiaj pudełko tej argi i na pudełku jest napisane by brac 2 przed i 2 po treningu ale jak w dni nietreningowe bo to co dalej jest napisane (30 min przed sex'em) to niestety ale wiadomo więc jak brać w dni nietreningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1512
W DNT nie trzeba bo arginina ma powodowac wieksze odzywienie miesni podczas i po treningu a w dnt to marnowanie porcji bo nie wykorzysta sie w pelni jej wlasciwosci.
Bralem 5 kapsow przed treningiem i pompka i ochota na trening wieksza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
A czy argi można brać z thermo speedem (2 przed treningiem) wyczytałem na necie (http://www.meduzo.pl/arginina/) że l-arginin'a zmniejsza ciśnienie krwi a TS podwyższa, jak na razie chce zacząć od 1 przed T i 1 po
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Leucine Stack

Następny temat

Olimp - Dominator CREATINE STRONG MATRIX 7

WHEY premium