SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Thermo Stim - jak stosować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
Witam, mam takie pytanie: spalacz Thermo Stim z Olimpu należy stosować na czczo, a później przed obiadem lub treningiem. Czyli 3 kapsułki w podziale na dwa razy chyba. Tyle tylko, że trenuję na czczo, na orbitreku, przed śniadaniem. Czy mam zażyć jedną kapsułkę 30 minut przed treningiem (czyli budzik, zjeść kapsułkę i na 25 min. jeszcze spać), kolejną tuż po 40-60 minutowym treningu czyli około 30 minut przed śniadaniem i kolejną przed obiadem czy jak? Dodatkowo zamierzam czasem (jakieś 3 razy w tygodniu) wpleść jeszcze trening wieczorny typu "dywanowy", czy w te dni mogę wziąć kapsułkę przed treningiem porannym, przed obiadem i przed treningiem wieczornym? Czy bez sensu brać takie specyfiki na wieczór (problemy z zaśnięciem)? Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
przed treningiem daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
30min przed porannym treningiem ze 2 kapsy zjedz. Po poludniu rowniez mozna 2 wrzucic ale nie ma koniecznosci;) ja osobiscie preferuje przed aktywnosciami glownie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Troche tak głupio wstawać brać kapsa i iść spać, już lepiej się rozbudzić, coś na śnaidanie przygotować czy jakiś posiłek do pracy/szkoły. Jak na jednym kapsie będzie ok nic tam Cię nie będzie na czczo muliło to daj 2 kapsy i po południu 1/2 kapsy. Przed dywanowym treningiem nei bierz jak już z rana wzięłaś do orbitreka

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw witamin

Następny temat

somatodrol = od blok i osłonki

WHEY premium