SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp TCM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2645
Witam!
Mam dwa pytania:
1. Jak długo powinien trwać cykl na tcm (mam zamiar dodać do tego resztkę mono która została z poprzedniego cyklu)?
2. Ostatni cykl na mono skończyłem pod koniec listopada. Kiedy mogę zacząć cykl o którym mowa w punkcie 1 (Jaka powinna być przerwa pomiędzy cyklami)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 594 Napisanych postów 23109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2645
Dzięki za odp. Damixxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2106
Witam, chcialem sie dowiedziec czy tcm sprawdzi sie w sportach wytrzymalosciowych (sztuki walki)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95989
Jeżeli trenujesz tylko walki i nie chodzisz na siłownię, to moim zdaniem nie ma sensu jakakolwiek kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2106
Nie ma sensu?? A wiesz ze kreatyna sprawdza sie nie tylko na silowni?? :/
Uzywaja jej kolarze, sprinterzy itd.

Chcialem dowiedziec sie czy ten rodzaj sie sprawdzi
Bo jak wiem kreatyna jest bardzo przydatna (jadlem ostatnio staka- duzo treningow na silowni mialem plus maty)
Teraz treningi na silce 2* tyg
Co myslicie o jablczanie, bo jak cienko to kupuje staka przedtreningowego, chocia znie chcialem wydawac tyle pieniedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150828
przydatnosc kreatyny w sportach wytrzymałosciowych i kondycyjnych w swietle przeprowadzonych badań jest wątpliwa. co do SW - sam stosowałem kretke przy treningach zapasniczych. moim zdaniem sprawdzała sie dosc dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 58 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126369
myślę, że sprawdzi sie również i w sportach bardziej wytrzymałościowych- oczywiście nie w takim stopniu jak w siłowych, ale jednak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mesh?

Następny temat

mietki najlepszego

Fruzelina