SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OlekL - pokonać siebie !

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
Po pierwsze to chce się przyznać, że podjadam między posiłkami i robi się z tego spora nadwyżka. Muszę oduczyć się tego & jem za dużo chleba, mimo, że jest on ciemny to i tak jest go za dużo, za wygodny jestem ;p. Po drugie musze przejść na razowy makaron, ciemny ryż i wyeliminować ziemniaki.
Zostało mi pół puszki LIPO-X, od połowy lutego chce wrzucić CM3 + resztkę SAW(10g kreatyny, a dawka SAW też 10g = 12,5g kreatyny dziennie - nie za dużo?), która mi została + CLENBUXERIN II + 6 kaps BA. Od marca Vitargo + coś na pobudzenie... Waga jaką chce mieć to około 75-76 na w stosunkowo niskim %BF.
Jak wygląda stała suplementacja Beta Alaniną? Trzeba robić jakieś przerwy?

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Z BA nie musisz robić przerwy.
Nie eliminuj z diety ziemniaków ponieważ to bardzo dobre warzywo ze względu na swoje właściwości alkalizujące.
12,5g kreatyny to wcale nie za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
A czym zastąpić chleb?

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
Power clean
2-1-1-1

Rozgrzewka 5*30kg
Zasadnicze serie:
2*40kg
1*50kg
1*60kg
1*60kg

Filmik





kiepska jakość, waga ze sztangą 60kg.



WOD:
2 rounds:(I/II)
Max pushup 2:00min 85(60 long) / 75 reps
Max situp 2:00 min 72/62
Max flutterkick 2:00 4 count 20(12 long)/16(10 long)
Max squat 2:00 min 100/80


Podsumowując - brzuszki, a zaraz po tym nożyce (4 powtórzenia = 1) zniszczyły mnie doszczętnie następnym razem będę pobijał te osiągnięcia. Nagrałem filmik, średniej jakości, proszę o ocenę mojej techniki.
Miłego wieczoru :)

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
a jak się sprawdza maść red hot?

Zmieniony przez - OlekL w dniu 2013-01-28 22:10:25

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Mocno rozgrzewa, fajnie pachnie i miejsce posmarowania jest przez jakiś czas zaczerwienione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
OlekL
A czym zastąpić chleb?


Ryż, makaron, kasza... itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
Tak też myślałem.


Po południu zrobiłem short intervals na rowerze stacjonarnym.
5 minut rozgrzewki (2x0,5min izolowana noga)
11*400m / 200m rest

DISTANCE11.00 km
DURATION11m:10s
AVG. SPEED59.1 km/h


Wieczorny trening inny niż wcześniej założyłem, ze względu na panującą na zewnątrz aurę.
Zrobiłem 150 burpees w 10 minut 33 sekundy.
Był to jeden ze sprawdzianów przed 1 mile burpees challenge.

Miłego wieczoru!

PS. W moich treningach pojawia się coraz więcej wątpliwości,im dłużej trenuje metodą Crossfit, tym bardziej się od tego uzależniam... Z jednej strony chciałbym trochę pośmigać na MTB, ale wiem, że przy tej wadze nie mam szans nawiązywać walki z liderami... Musiałbym zejść do ok.65-68kg, co dla mnie jest nie możliwe, bo po prostu źle bym się z tym czuł... Zobaczymy po pierwszym starcie jak to wszystko się prezentuje, póki co motywacja do treningów jest OGROMNA!




Zmieniony przez - OlekL w dniu 2013-01-29 21:11:45

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
Koledzy a co powiecie na dodawanie cynamonu do twarogu na noc? Podobno cynamon ma wpływ na spalanie tłuszczu.
Jabi, Nitroman - co powiedziecie?

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Możesz dodać, cynamon reguluje poziom cukru we krwi i daje fajny smak - spalanie tłuszczu hmm - lepiej skupić się na niepodjadaniu i ćwiczeniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Trec Boxing News] "Diablo" wysoko w rankingu ESPN

Następny temat

[Trec Boxing NEWS] O co założył się Przemek Saleta z Robertem?

WHEY premium