SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olej do rozrabiania soku :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13595
Chciałbym zminimalizować bolesność propa rozrabiając go z olejem
Czy do tego wystarczy olej rafinowany np kokosowy bądź arachidowy ?
Czy to musi być jakiś inny specjalistyczny olej?

Pytam całkiem poważnie więc proszę mi nie wyjeżdżać z kujawskimi i przepracowanymi mobilami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7785
Zmień laba, albo propna na enana-cypio. Mi byłoby szkoda zachodu jeśli chodzi tylko o bolesnosć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13595
Za takie rady dziękuję, ale nie skorzystam. Proszę o odpowiedź na zadane pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 455 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15847
poszukaj w necie dokladny sklad oleji do rozrabiania sterydow i powinno pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szukam, szukam i nic nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 395 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5329
Na dobrą sprawę to i kujawski jest okej - nie żartuję. Używane są zazwyczaj: arachidowy, z pestek winogron, sezamowy - to wszystko oleje roślinne (czasem stosuje się też syntetyczne - można rozpoznać po totalnie przezroczystym, białym kolorze - jak woda).

Grunt żeby ten olej przefiltrować przez filtr 0,22um inaczej dupsko do krojenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Długo musi się odbywać taka filtracja ? Jaki to filtr dokładnie musi być ? Wpisałem w googla i wyskoczyły mi jakieś strzykawkowe, które można kupić w ilościach hurtowych. W aptece dostanę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Masz głowę to kobinuj - napisałem wszystko co potrzeba, za rączkę nie będe Cię prowadził...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1524 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15475
asp.net jakby tak było to kur.. wszystkie laby by robiły olej ktory dupy nie urywa.prola z apteki bezbolesna a propy obojetnie jakie bola jak ujjj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Powiem tak - nie znasz się to się nie udzielaj kolego bo robisz zamęt a w przedszkolu jeszcze nie byłeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23121
wrzuć przed strzałem fiolkę z propem na 10 minut do wrzątku i problem bolesności z głowy

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tamox czy AI

Następny temat

Powrót do Formy (Wypadek) a SAA

Shaker