SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olej MCT jako makroskładnik w diecie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Witam
Mam pytanie odnośnie tego suplementu - chciałbym go włączyć do użytku i pytanie - czy wliczać go do tłuszczy w rozkładzie makroskładników czy jako węgle?

Smakosz Ostrowii :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
To jest olej więc do tłuszczy oczywiście. Świetne źródło energii - nadaje się także przed treningiem przez krótkie wiązania i szybkość trawienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
W sumie moje pytanie oczywiste... Ale będzie z tym problem bo moja dzienna podaż tłuszczy zamyka się w 86 gramach także każda ilość dodatkowych tłuszczy nie wchodzi w grę bo jużmam teraz problem się zmieścić w granicach

Smakosz Ostrowii :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
a ile ważysz, bo wartość 86g tłuszczy dziennie można spokojnie podbić w górę, ale wszystko zależy od Twojej wagi. No chyba, że masz w tym jakiś konkretny cel, to się nie mieszam

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Jeżeli nie możesz przekroczyc to zmijsz w innych posiłkach a wrzuc mct, a jak nawet będzie nieco więcej to nie sadze by zrobiło to większa różnice i nie wpłynie jakos niegatywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Waga 86kg, BF na poziomie okolo 13% (lekko zarysowany ABS). Mój aktualny cel - masa...

Smakosz Ostrowii :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
spokojnie możesz przebić granicę 1g / kgmc do 1.5 - 1.8 g / kgmc . nie na każdego działa to korzystnie, więc sprawdź przez tydzień dwa i wyciąg wnioski

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Pójdę za radą i podniosę do 1,5 tym bardziej że po prawie miesiącu masówki waga skoczyła zaledwie 1kg a ogólnie mam tendencję do zalewania się...

Smakosz Ostrowii :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
podbij tłuszcze kosztem węgli. są zawodnicy, którzy masę robią na tłuszczach, a nie na węglach, jak większość. na każdego działa inaczej. tak więc pójdź za moją radę, podbij tłuszcze kosztem węgli i zobacz co się stanie. Nie masz nic do stracenia, a tylko do zyskania

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
możesz też, jak chcesz, zrobić zrzut swojej diety zgodnie z tym https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

wieńczę, że Twój problem leży po prostu w diecie i to że się zalewasz może mieć zupełnie gdzie indziej podłoże. proponuję to zrobić, zerknę i powiem Ci co i jak

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Teraz nie mam możliwości ponieważ odpisuje z telefonu z pracy . Pilnuje jednak makroskladnikow (2,1g białka, 1g tłuszczu na kg mc reszta to węgle - ogólnie 3600 kcal) Źródła białka to pierś z kurczaka, jaja, chuda wieprzowina, ryby, zaraz po treningu WPC80 . Węgle to ziemniaki, ryż, soczewica, kasza, białe pieczywo. Tłuszcz to awokado, troszkę masła, ryby, masło orzechowe własnej roboty, nabiał... W sumie to z grubszamoje podstawowe produkty...

Smakosz Ostrowii :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o takiej kombinacji suplementow?

Następny temat

Animal Cuts- spalacz tluszcz , wazne!!

WHEY premium