SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olej Lniany - moze sie przydać.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ja osobiscie nie widze przeciwskazan. Sam mialem przeterminowany olej lniany i wypilem normalnie cały. Dopiero po fakcie zobaczyle mze jest nawet grubo po treminie jakeis 5 miesiecy :) Nic sie nie stało mi. Ale wiesz kazdy moze zaregowac inaczej i moze ten olej byc inaczej przechowywany.


Taaa tylko ze tam zadnych wlasciwosci dla ktorych warto go pic juz nie bylo a picie takiego oleju grozi nowotworem(i nie jest to widoczny efekt od zaraz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
maciekslu1.... no to gratuluję Ci.

szanujmy swoje zdrowie przede wszystkim bo mamy jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
To jak bede mial nowotwór to sie zgłosze. Narazie sie czuje bardzo dobrze :)

A i dla poczatkuajcych lekarzy wszystkowiedzacych. Takl wiem nowotwor tak szybko sie nie rozwinie :)

Zmieniony przez - maciekslu1 w dniu 2010-08-26 13:00:31

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
nie mówię, że jestem wszystkowiedzący
tylko mówienie że nic się nie stanie jak wypije jest nie na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Po takim czasie powinienes wyczuc gorycz w nim. To juz oznaka utlenienia. Ja bym rowniez nie pil.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
w moim czułem już 2 tyg przed końcem terminu być może długo leżakował wczesniej w sklepie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ten lniany budwigowy oleofarmu ja kupuję z apteki. Jak dlugo oni go tam przechowuja to nie wiem, ale w lodowce specjalnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ale eurolenów z reguły nie przechowują w lodówkach ... a o takim pisałem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zgadza sie. Ja rowniez czuje pod koniec 1l lekka gorycz mimo, ze data jeszcze dluga. Najczesciej ma to miejsce w okresie letnim (zamawiam przez neta).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
A jak już czujecie tą gorycz to odstawiacie mimo że okres ważności nie minął?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Truskawki spalają tłuszcz??

Następny temat

Pytanie do speców od odżywiania i nietylko.

WHEY premium