SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okrągłe plecy i chęć ćwiczeń - Pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311


Witam wszystkich. Nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem temat, jeżeli nie, proszę o przeniesienie.

Otóż mój problem wygląda następująco. Nie dość, że jestem chudy jak szkapa, ręce jak zapałki to jeszcze "dopieprzanie" (sorki za słowo) innych na temat mojej budowy ciała. Zacząłem mieć tego dosyć i wziąć się za siebie. Pomyślałem, że wezmę się za siłownię, jedna drążąc temat, dowiedziałem się, że mam lekkie skrzywienie kręgosłupa oraz pogłębioną kifozę. Myślę sobie, że już gorzej być nie mogło;//
Poniżej foty mojej krzywizny:

w pozycji wyprostowanej:
[/URL]

w pozycji normalnej "na luzie"


Czy z takim kręgosłupem mogę ćwiczyć na siłowni?? Bardzo chciałbym poprawić swój wygląd bo mam już siebie dosyć, a problemy z przybraniem na masie również mam. Proszę o porady, z góry dziękuję;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Dodam jeszcze, że mam 20lat więc na korekcję wady już chyba za późno;/

tamte linki do zdjęć źle wkleiłem tutaj poprawne:

w pozycji wyprostowanej:




w pozycji normalnej "na luzie"




Zmieniony przez - mefisto007 w dniu 2010-01-23 22:13:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Najlepiej by było jak byś poszedł do ortopedy i się go zapytał czy możesz cwiczyc na siłowni, ale nie ryzykowałbym. Podnoszac ciezary mozesz sobie pogorszyc wade. Jak najwięcej plywaj. Ja tez mam problemy z kregoslupem i chodze na basen, tez mam 20 lat.

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2010-01-23 22:55:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Idź na konsultacje do lekarza . Uważam , ze wyrazi zgode na trening siłowy , mówie to z własnego doświadczenia .I nikt nie powiedział , że już za późno na skorygowanie postawy .pozdro

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Tak, w wieku 20 lat mozna wiele zdzialac jeszcze jak sie przylozysz moim zdaniem.

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2010-01-23 23:35:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na rzezbe - niezbedny:)

Następny temat

Trening siła prosze o pomoc

WHEY premium