SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okrągłe plecy - jakimi stylami pływac a jakie unikać?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Siema. Mam okrągłe plecy(kifozę) - jakimi stylami pływac a jakie style unikać aby skorygować tą wadę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2014
Wydaje mi się że kraul, delfin i motyl najbardziej angażują mięśnie grzbietu a szczególnie delfin i motyl. Jeżeli kifoza nie jest przeciw wskazaniem medycznym do treningów na siłowni (wydaje mi się że jest ale nie chcę tutaj tworzyć jakiejkolwiek teori ), to zacznij ćwiczyć, to pewnie też w jakimś stopniu pomoże.

Zmieniony przez - bozydal95 w dniu 2010-03-05 21:35:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5842
nie jestem specjalista, ale mysle ze glownie powinno sie plywac na plecach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
dokladnie tylko i wlyacznie na plecach wpadnij do mojego postu masz tez taka wade jak ja poczytaj w moim poscie plywanie na plecach silownia zalezy jaki wiek itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
Jak dla mnie to żabką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
absolutnie kolego skad ty masz takie wiadomosci zabka tylko poglebiasz kyfoze do autora nie sluchaj wypowiedziedzi tylko ic sam to zobaczysz co ci powiedza ( ortopeda lekarz rehabilitacji fizykoterapeuta ) tak mi doradzali plywanie na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
"delfin i motyl najbardziej angażują mięśnie grzbietu a szczególnie delfin i motyl"
Hm, Ty wiesz co ty piszesz? delfin i motyl to jest ten sam styl

Delfinem nie umiem pływać, kraul też może być? Słyszałem, że żabka pogłębia kifozę, ale troszkę nią popływać nie zaszkodzi.


Zmieniony przez - Pesta w dniu 2010-03-06 11:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 874
tylko na plecach

swiety007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne uczucie w gardle

Następny temat

Ból lewego kolana !

Wiecej