SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okniński przeciwnikiem Burneiki!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"podniecacie sie tez okinskim a ja pytam z kim on walczyl? kto go widzial? jaki ma bilans walk"

Pytaj dalej . kto pyta nie błądzi , być może kiedyś znajdziesz starego pustelnika który będzie znal odpowiedz na twoje pytania

"juz gdzies to pisalem,pytam jeszcze raz "

Człowieku to nie SEJM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Jak dla mnie, to są to zwykłe kaczki dziennikarskie. Burneika głupi nie jest i wie, jak taka walka z Oknińskim by się zakończyła. Ten człowiek miałby zbyt wiele do stracenia, bo który z jego podopiecznych szanowałby go, jako trenera, gdyby przegrał z Koksem?

Koksu zapewne stoczy jeszcze jakieś pojedynki w formule MMA, bo to intratna "fucha". Pytanie tylko, z kim? Z naszego polskiego k***idołka widzę go w ringu wyłącznie z K. Bazelakiem. No chyba, że na latającym dywanie przybędzie jakiś noname z zagranicy, któremu media zrobią odpowiednią reklamę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ja już dość mam i jednego i drugiego :) Możecie mnie pocisnąć za te słowa ale to już nudne się robi ten cały show. Te całe wojny medialne wymiany na słowa. Tyle lat a jak dzieci się zachowują. Koksu też niby żartuję niby brechę sobie robi ale nie jest świadomy tego , że niektóre jego żarty wkur...człowieka. Koks robi z siebie niewiadomo kogo i to już nie tylko mnie zaczyna wkur... chciałbym aby dostał oklep od Okińskiego , żeby mu te łapy połamał i tyle. Aby mu wbił do tego posterydowego mózgu , że nie liczy się w tym sporcie i tyle. Podnieca się , że najmana pokonał którego pokonałby ktoś kto porządnie 3 lata mma ćwiczy. Koksu ma kasę i niech nie mówi nikt , że nie - kazdy widział jego chatę itp..więc po chu...się pcha w te całe mma ? Sam mówił , że to nie dla niego a co teraz naglę pula $$$$$$ wzrosła i nagle już mma attack 3 ? Żałosne to jest dla tego sportu. Niech jeszcze na UFC takich freaków wpuszczają to wgl będzie rozp****** dla tego sportu. Wiem , że te walki się sprzedają itp ale trzeba wiedzieć kiedy mówić "stop" Okiński mówi , że takie dziwolągi nie powinny walczyć a sam chcę walki...parodia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Hejjjjjter czy co?

Rób co chcesz,rób co tylko,co tylko k***a chcesz,rób to dobrze,rób to ostro,żeby żyć swoim życiem jak chcesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Hejjjterzy czy o co tu chodzi ?

Rób co chcesz,rób co tylko,co tylko k***a chcesz,rób to dobrze,rób to ostro,żeby żyć swoim życiem jak chcesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Rób co chcesz,rób co tylko,co tylko k***a chcesz,rób to dobrze,rób to ostro,żeby żyć swoim życiem jak chcesz."

Chce mi się kupcię, więc idę robić ja OSTRO ! Zrobię to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
ŁAŁ !!! Umiesz czytać. Świetnie.

Rób co chcesz,rób co tylko,co tylko k***a chcesz,rób to dobrze,rób to ostro,żeby żyć swoim życiem jak chcesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w łazience nie przeszkadzaj mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Nawet hejterem jesteś słabym.

Rób co chcesz,rób co tylko,co tylko k***a chcesz,rób to dobrze,rób to ostro,żeby żyć swoim życiem jak chcesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, że jakiś czas temu dowiedziałem się co oznacza to słowo Bo ciągle się przwija w necie opanowanym przez dzieci JP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serial pt. "Hardcorowy Koksu" c.d.

Następny temat

Nie będzie walki Kok$a z Oknińskim ?

WHEY premium