SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okniński po walce najmana z burneika

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
strongzonk , nie wiesz czym byl Robert przygotowany do walki to nie zabieraj glosu na temat ile by wytrzymal. Ja ci daje gwarancje na kolejna 3ci runde!
Co do walki Njamana to przypominala wlasnie ta z filmu , tylko Robo o tyle kumaty niz ten murzyn ze nie latal tak za nim i sluchal sie rad.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Mirowski, źle się zrozumieliśmy. To nie ja zacząłem dywagować na temat wytrzymałości Burneiki, tylko Ashardon.
Ja tylko napisałem, że gdyby Najman dalej uciekał po kątach, to walka byłaby totalnie badziewna. A tak to chociaż oszczędzili nam oglądania jak dwóch zawodników goni się po ringu.

Takie walki wolę oglądać:



Wiem, że to inna liga, do której ani Najman ani Burneika nie należą, ale dobrze pokazuje o co mi chodzi: od samego początku konkretna akcja.

Ps. o do Ci chodzi z tą gwarancją na 3 rudę?



Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-05-05 22:01:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
jak o co , to ze Robert byl naszykowany kondycyjnie na 3 rundy po 5min i tyle by wytrzymal, mimo to ze nie przygotowywal sie do walki w zaden sposob ale to juz inna wiedza jest.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
W sumie na swoich wcześniejszych filmach przyznawał, że trenuje rano na czczo na bieżni. Na pewno wpływa to pozytywnie na wydolność. Możliwe zatem, że faktycznie wytrzymałby 3 rundy po 5 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Robert kondycja sporo lepsza od Pudziana...bez dwóch zdań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Ciekawe jaką kondycję Pudzian zaprezentuje za tydzień. Można przypuszczać, że walka skończy się w 1 rundzie przegraną Boba Sappa. Tak w ostatnim czasie kończą się jego walki. Chyba że przełamie swoją złą passę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Robert od jakos polowy stycznia do momentu walki tylko sie pompowal na silowni i nie robil nic z areobowego trenigu, wiec to nie sekret. Skeretem jest cos innego niz trening, o czym pisalem wczesniej.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
666- nie rozwijaj tematu bo ludzie zaczna pytac co to za srodki, oskarzajac Roba i piszac ze " gdyby nie wzial tego czy nie zrobil tamtego to gejzydman by mu nakopal..." i tak w kolko. Ci kumaci wiedza jak sie przygotowac z kondycji 0 do 100% na X czasu wymaganego w danym momencie... Lata doswiadczenia i wiedzy nie idzie w las, pudzilla mial o wiele gorsza kondycje a taki byl znafca i ę ą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
By sie nie okazalo ze to czary mary ....trzeba wylasnic tak na szybko , jest to tylko i wylacznie zwiazane z LEGALNA suplementacja i dieta ma sie rozumiec. Ta koksowa to rutyna ja nie wliczam ok
Mozna powiedziec ze 90% fighterow oraz roznych dziedzin sportowcow NIE MA POJECIA na na te tematy, moze kilku ma podstawy kilku bardziej zaawansowanych. Ale nikt tak na prawde o tym nie mowi , Ja to ciagle experymentuje ze tak powiem z moimi sportowcami i powiem ze wyniki dietetyczno suplementacyjne SZOKUJA. Powiem tak znacie chyba Floyd Mayweathera on wp*****la fastfood all day widzialem go jak trenuje przed walka z Cotto po treningu zaraz wp*****lal burgery :) Cos niesamowitego takiegpo kalibru boxer nie ma kucharza, :) dla mnie nie do pomyslenia. Tak wygral ale maial wiele problemow, moze dietka by pomogla:)
Wiec Tak robert jedyne co przygotowal to dietke z dobrymi suplami wszytko w odpowiednim czasie. Moim zdaniem to podstawa przygotowan

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Boże, nie mogę ze Stronga Ile to się człowiekowi może wydawać na podstawie rozkmin...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie ma lipy sezon 2 odcinek 2 ...

Następny temat

Pytanie co do techniki Michaela

WHEY premium