SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oficjalna strona OLIMPU - zalety i wady

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Miałeś podać co ostatnio kupiłeś i wybrać jedną z cyfr od 1-4...
Choć po Twojej odpowiedzi to 1-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Steven_99
np. jak kupuje na allegro - ceny chyba najniższe


Hej, a wybierasz zawsze najniższą ofertę, czy kierujesz się czymś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nutrifarm o co chodzi piszesz o mnie powieść, bo nie bardzo w tej chwili rozumiem sensu dociekania w stosunku do mojej osoby ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nutrifarm zadal jedynie proste pytanie testowe ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Volumizer
Nutrifarm o co chodzi piszesz o mnie powieść, bo nie bardzo w tej chwili rozumiem sensu dociekania w stosunku do mojej osoby ...


Zapytałeś: "dlaczego nie obniżacie cen na swoim oficjalu, przecież nie wytrzymacie konkurencji . ..."

Stąd pytania - odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie sądze, że nie ma macie czasu śledzenie cen z popularnych sklepów, odżywkowych .Białko na waszym oficjalu jest znacznie droższe w porównaniu do tego samego białka ale np. z popularnych sklepów kulturystycznych dobrze ocenianych przez serwis opineo . I co nadal myslicie, że jeśli członek ma wybór czy kupić z oficjalnego sklepu czy chocby z najtańszej e-apteki to co wybierze to pierwsze ? Powodzenia, no chyba, że np. Niemcy którzy tam kupują mają taniej to zrozumiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Chyba szukasz sławy w naszym dziale kolego Volumizer - ale nie tędzy droga...

To jak z Twoim ostatnim zakupem - bo coś niechętnie udzielasz odpowiedzi, tylko mnożysz pytania i niczym nie poparte tezy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dla tych co jeszcze nie widzieli

warta sprawdzenia promocja ze sklepu firmowego


http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=43 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja szukam sławy ? ja dociekuje jedynie prawdy to tyle . A tak na koniec to ostatnim suplementem jaki zakupiłem była Witamina D3 w dawce 2000 IU, ale wątpie aby coś Ci to dalo . pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Witaminę D3 w dawce 2000 IU kupiłeś gdzie (1-3)?
Na stronach Olimp (olimp-supplements.com oraz olimp-labs.com) to bardzo popularny produkt, jednak w 14 tyś aptek sprzedaje się najlepiej... Jakoś wytrzymujemy konkurencję... :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski Federacji NAC 2015 - Kalisz

Następny temat

I MISTRZOSTWA KUTNA Z UDZIAŁEM MISTRZA ŚWIATA!!!

WHEY premium