SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
Witam.

Pisze w sprawie odzywek.

Przez ubiegly miesiac zaczalem robic cos ze swoim cialem, jadlem dziennie 2 kapsulki Kre- Alkalyn + witaminy. Przytylem z 4-4,5 kg czystej masy miesnowej. Teraz chcialbym kontynuowac swoj trening(z mysla o masie oraz rzebie, ale raczej stawialbym na mase),myslalem cos o pomieszaniu Kreatyny z HMB i tutaj nasuwa sie prosba do Was o podanie mi dobrych produktów na mase oraz rzezbe, (niekoniecznie hmb z kreatyna tak jak napisalem wczesniej), czekam na wasze sugestie.
Moje proporcje
183 cm / 70 kg.

P.S. Cena do 120 zł

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 724 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
HMB niepotrzebne ( tzreba sporo i długo brać czekajac na efekty ) słabo w 2 miechy z kre-alkalynem tylko 4kg , dopracuj lepiej diete , witaminki jakies , omega ew carbo + gainerek dla uzupełnienia diety )

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2880
kreatyn 250 mesh z vitalmaxu i jakis gainer albo bialeczko
a hmb nie bierz bo to lipa nie dziala mojim skromnym zdaniem hmb to pic na wode fotomontarz

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 10951 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73516
"Przez ubiegly miesiac zaczalem robic cos ze swoim cialem, jadlem dziennie 2 kapsulki Kre- Alkalyn + witaminy. Przytylem z 4-4,5 kg czystej masy miesnowej" -- heh, no rewelacja znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
Kre-alkyn od 30 dni biore.
omega ew carbo + kreatyn 250 mesh z vitalmaxu i to bedzie ok ?

Zapomnialem dodac, 17 lat mam i trenuje 4 raz w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2880
no ale moze gainer jakis dokup
proponuje WEIDER-HALEKO Giant Mega Mass 4000 II 7000g (jakies 80 porcji)
po 2 porcje dziennie

troche dorogi ale dobry

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51286
z tego co zrozumialem to jestes w trakcie cyklu ile jeszcze masz tego KA?
jak Ci sie juz konczy to kup duze cp i bierz dwa razy dziennie porcje a jak masz jeszcze sporo ka to mozesz mala puszczeczke dozucic i btac porcje przed trniengiem do tego dopracuj diete i uzupelnij ja jakims gainerme jak masz malo siana moze byc gain bolic tani i dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sądzicie :)

Następny temat

Suplementacja Prosze o rozpiske

WPC zestaw