SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki i suplementy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10765 Napisanych postów 46866 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem początkująca wiec polecili mi muscle mass builder pro mass nie mam pojęcia na temat odżywek czy suplementy czy to jest odpowiednie dla mnie i właśnie czy z połączeniem z lekami nie zaszkodzi .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3 Napisanych postów 62 Wiek 17 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1084
Jeżeli jesteś początkująca to powinnaś skupić się na dobrym treningu oraz diecie. Jeżeli chodzi o trening to polecam 3-dniowy trening fbw.
Totalnie bezsensu jest abyś kupowała ten produkt, jest to połączenie białka oraz węglowodanów i służyć powinno raczej w sytuacji kiedy brakuje nam czasu na zjedzenie posiłku (chociaż to jakaś wymówka bo zrobienie shake'a zajmuje 5 minut). Także totalnie odradzam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka na masę, a leki na nadciśnienie

Zestaw 1