SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
Witam mam 16 lat 184 cm wzrostu. Ważę 69 kg. Ćwiczę regularnie od 5 miesiecy. Zastanawiam sie nad odzywkami. Polecilibyscie cos? Myslalem o białku i kreatynie. Chce przybrać na masie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Wegle przed snem źle na mnie wpływają :/ leci w brzuch. Jedyne co robię rano to aeroby i jest mega ciężko, a co dopiero siłowy :p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1206
Zacznij jeść, bo jeśli w tym wieku masz problem przytyć z michą no to..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
Jem bardzo duzo ;) chodzi mi o przyrost masy mięśniowej, czy wogole opłaca sie zakupić kreatynę i białko w moim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1206
Co robiłeś przez te 5 miechów że tak zapytam?
Najważniejsze jest znanie swojego zera kalorycznego, a ono się zmienia więc trzeba kontrolować, dorzucac kcal, bez pracy nie ma efektów ale jak ktoś to pokocha to szybko złapie bakcyla, i niedługo będziesz wiedział ile co ma kcal na rzut oka hehe Białko dodatek do braków w diecie, kreatyna najlepiej jak stagnacja cie dopadnie, na teraz kupiłbym beta alanine, witaminy, może zma, beta karoten olimp spoko skład i zbliża się lato.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jesz bardzo duzo. Opisz nam 2-3 dni zywieniowe. Czyli co jesz i w jakich ilosciach.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
Jem to co mi poda mama ;) głownie kurczak , ziemniaki i jakaś surówka, ostatnio bardzo często jem kurczaka zapiekanego z serem w placku tortilla. Unikam wszelkich słodyczy, ale w moim przypadku ustalenie diety jest nie możliwe bo jak wyżej powiedziałem jej co jest w domu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Czyli od razu Ci powiem ze nie jesz duzo skoro tylko jesz to co ci dam mama :).
Dlaczego ustalenie diety jest niemozliwe? Sam jestem od 2 lat na diecie bez obiadów domowych tylko mi mama gotuje to co potrzebuje do diety (Kochana) i ja to jem wtedy kiedy jest czas na posilek :). Wiele osób tez narzeka ze ma szkole i nie moze jesc o danych godzinach. Pudełeczko i heja do szkoly kurczaczek i jesz na przerwie. :) Polecam ci ułozyć diete i powoli zaczac ją stosować, zrób sobie 4-5 podstawowych posilków + zjedz na obiad to co zrobi mama, ja nie widze problemu :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
Nie mam bladego pojęcia w układaniu diety, pomoglibyscie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Poczytaj podwieszone tematy w dziale junior oraz odżywiania spróbuj coś ułożyć i wstaw do oceny wtedy najwyżej poprawimy coś :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
możesz na początek wporwadzić chociaż "10 wskazówek żywieniowych"

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszki na rzymskiej

Następny temat

Kreatyna w wieku 15 lat

WHEY premium