SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywka na Mase !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
Witam !
Cwicze ok. 3/4 miesiecy na mase z dobra dieta i chcialbym dodac do niej jakas dobra odzywke ! Wiem ze dieta to najlepsza odzywka ale chce jeszcze wiecej kalorii by szybciej i efektowniej osiagnac swoj cel.
np. https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Whey_Best_Mass_Dibencozide_Positive-opis2096.html?utm_campaign=AddOdzywka albo https://sklep.sfd.pl/Weider_Giant_Mega_Mass_4000-opis26701.html moze znacie jeszcze cos lepszego ?

Zmieniony przez - diablo860 w dniu 2014-02-16 22:28:29

Zmieniony przez - diablo860 w dniu 2014-02-16 22:32:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8780
Jak masz " dobra diete" to po co odzywki ? Pozatym przez gigantyczna nadwyzke kalori mozesz jedynie szybciej i efektywniej nabierac masy tluszczowej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Przepraszam za spam , ale przez przypadek kliknąłem enter . Odnosząc się do twojej wypowiedzi , widzę że masz 16 lat i za pewne jak każdy chcesz jak najszybciej chcesz efektów , ja usłyszałem kiedyś bardzo fajny tekst a teraz przekażę go tobie : jest to bardzo fajny sport tylko wymaga cierpliwości , więc myślę że stosowanie suplementów w tym wieku i z takim stażem nie jest wgl potrzebne , napisałeś masz dietę , plan treningowy to 2 rzecz a 3 jest regeneracja i tyle w temacie pozdrawiam i życzę dużo efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 466
Odżywki typu węglowodanowo-białkowo są po to by dostarczyć wymaganych makroskładników jeśli nie możesz ich dostarczyć z posiłków. Jeśli masz ułożoną dietę nie kupował bym tej odżywki na twoim miejscu, strata pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 342
za szybko na oddzywki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - Big bang. Brał ktos ?

Następny temat

Konkretna Pompa, Pre-workout, AAKG, Beta alanina

WHEY premium