SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Odwieczny problem z przytyciem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 35
Witam
Chciałbym się poradzić w jaki sposób mogę przybrać na masie , mam szybką przemianę materii . Lekarz powiedział że to co zjem to organizm od razu spala..
Może jakaś dieta , odżywki , ćwiczenia ??
Z góry dzięki za odpo

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
oczywiście, że dieta

mówisz, że masz odwieczny problem z przytyciem? a co do tej pory zrobiles żeby ten problem rozwiązać

dieta z dodatnim bilansem kcal i nie ma opcji żebyś nie tył

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 35
Lekarz przepisał mi jakieś tabletki na przytycie ale to dziadostwo jakieś , próbowałem się zmuszać żeby więcej jeść ale kiepsko mi to wychodziło . Czyli najlepiej zgłosić się aby ktoś mądry rozpisał dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
po co sie zmuszać, na pewno są danie które jesz ze smakiem, dieta to nie jest żadna katorga

dobrze rozpisana dieta z dotanim bilansem kcal i będzie szło

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jestem dobrej myśli :D
Mógłbyś kogoś polecić kto by rozpisał taką dietę oraz wykaz ćwiczeń na przybranie trochę mięśni :P

Zmieniony przez - denis19 w dniu 2016-08-23 00:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7935 Napisanych postów 108052 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1291715
http://potreningu.pl/plan/info/man

A tak to też moderatorzy, ronie, flex, tomq, bpl, hubert, domer, wirda, wojo

Jak chcesz za darmo musisz się troszkę wysilić, coś zaproponować i dać do oceny w odpowiednich działach.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-08-23 07:31:39

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 33 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 888
Dobrze zbilansowana dieta! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1737 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516274
Witam.

Jeżeli jesteś zdrowym mężczyzną to jak przedmówcy wspomnieli. Po prostu jesz zbyt mało. Recepta jest prosta, podkręć swój metabolizm ( interwały/trening siłowy/czysta dieta/odpowiednia ilość snu ) i po pewnym czasie poczujesz apetyt. Wpychanie w siebie na siłę nie przyniesie rezultatów - wręcz odwrotnie, zniechęcisz się. Jadasz smaczniej, a częściej. Możesz pomyśleć o dostarczaniu posiłku w formie płynnej. ( blendować pewne składniki odżywcze ) wszystko z głową, a zadziała. Wrzuć sobie w dziennik żywieniowy jak jadasz i ile potrzebujesz do osiągnięcia tak zwanego progu nadwyżki kalorycznej.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beta alanina a brak mrowienia

Następny temat

Cykl na masę, dobór suplementacji