SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oduchadznie Sportowiec.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
Witam Wszystkich.

Jestem lekkoatletą a mianowicie skoczkiem w dal i potrzebuje zrzucić parę kilo. Mam 176cm wzrostu i 83kg wagi. Optymalna wagą było by 75 kilo a nawet mniej jeśli to możliwe. Potrzebuje jakiś rad diety jakie odżywki. W sklepie polecał mi sprzedawca Lipoburn chciałbym wiedzieć czy jest to coś warte. Proszę o jak najwięcej rad gdyż do maja musze ważyć te 75kg.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 83

Wzrost: 176

Obwód klatki: 96

Obwód ramienia: 34

Obwód talii: 90

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 26

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Lekko Atletyka 1.3h - 2h dziennie plus siłownia wieczorem 3 razy w tygodniu.

Odżywianie: Wszystko

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: żadnych

Stan zdrowia: Brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: 6 treningów w tygodniu lekka aletyka i siłownia wieczorami 3 razy w tygodniu.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Clen Burexin.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak.

Stosowane wcześniej diety: Brak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Skoczek w dal z nadwagą?

1. dieta - tematy podwieszone z poczatku działu
2. suple nie potrzebne

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Na siłowni rób trening FBW - znajdziesz w dziale trening dla początkujących, a po treningu na siłowni jeszcze 30 minut na rowerku stacjonarnym/biezni/orbitreku

Trening skosu w dal rób jak robisz - mam rozumiec ze pod okiem trenera jakiegos?

I odzywianie, odstaw slodycze i slodkie napoje, i jedz wg wskazowek zywieniowych (w podwieszonych tematach znajdziesz) a szybko zaczniesz palic tłuszcz :)

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-01-30 15:45:48

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
Tak z nadwagą gdyż się zaniedbałem mając kontuzje. Ale czy FBW mi pomoże jak ja 6 lat siedze w tym sporcie. Mając na koncie medale Mistrzostw polski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
chodzi o to zeby dac tylko bodziec miesnia nie? w twoim przypadku przy tylu treningach split nie bedzie ok, chyba ze mozesz cwiczyc skakanie z zakwasami np. na plecach czy nogach :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
zakwasów raczej juz nie bede miał bo cwicze na siłowni juz nie tylko nogi ale od paru miesięcy także plecy klatke rece chodzi o zgubienie prawie 10kg. bo to jest ważne skacząc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
to sie opjerdzielasz na treningach, ja od ponad roku zakwasy mam po kazdym treningu nog :) jak i reszty ciala tez

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-01-30 18:10:21

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Jaki medalowy wynik uzyskałes?

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
zakwasy miałem na przygotowaniu do sezonu chyba przez miesiąc cały czas, przez ostatnie tygodnie miałem BPS wiec nie mogłem mieć zakwasów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
2007 rok V-ce mistrzostwo polski młodzików U-15 w dal., 2009 Brązowy medal Halowych mistrzostw polski w trój skoku U-18, 2009 Brązowy medal ogólnopolskiej olimpiady młodzieży w trójskoku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłka, przekąski itp

Następny temat

pomocyyyyyyy

WHEY premium