SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odstawianie hormonów tarczycy, a trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 dni Przeczytanych tematów 20
Witam.
Ogólnie jestem po wycieciu tarczycy i już od 3 lat przyjmuje dziennie hormony tarczycy (euthyrox). Za miesiąc mam obszerne, coroczne badania i lekarz powiedział bym odstawił eythyrox miesiąc wcześniej przed badaniami i wprowadził się w niedoczynność. I tu nasuwa sie moje pytanie. Bardzo chciałbym kontynowac w tym czasie chodzenie na siłownie bo boje się ze w okresie tych 4 tygodni dużo przytyje. Powinienem totalnie odpuścic czy może ograniczyć wysiłek na siłowni? Ogolnie skupiam sie na kardio, z namiastka cwiczen siłowych, głownie w zamyśle schudniecia (obecnie 110kg przy 185cm wzrostu) i bardzo sie boje ze w czasie tej niedoczynnosci bardzo przytyje bez tej siłowni :/ Co uważacie? Dzięki z góry za porady!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2039 Napisanych postów 49296 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 490119
Nabierz trochę luzu , uspokój głowę i rób swoje (trzymaj dietę i trenuj) będzie ok

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 dni Przeczytanych tematów 20
bump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5468 Napisanych postów 73009 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615119
Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz , nie masz wyjścia musisz zastosować się do wskazówek Domera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 dni Przeczytanych tematów 35
Jak na moje oko jak skupiasz się na cardio i tak to nie powinno być problemu w umiarkowanych ilościach ALE to jest zasadniczo pytanie do endokrynologa.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

'krostki' na tricepsie.