SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odstajace uszy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 94
Witam mam prawie 18 lat i moim problemem według mnie są moje uszy. Moim zdaniem są odstajace ale może nie całe a ich końcówki i gdyby chociaż te końcówki były bardziej przystajace to by nie było problemu. Wcześniej nie zwracałem na nie uwagi ale gdzieś odkąd poszedłem do szkoly sredniej zacząłem na nie zwracać uwagę :/ Nikt mi nie dokucza z ich powodu moze parę razy jakiś kolega rzucił że mam odstajace uszy. W. Wakacje chciałem spytać się mamy czy da mi pieniądze na operację ale mnie wysmiala Sam czasami tak mam że zdaje mi się że mam odstajace uszy a czasami że nie i one mi nawet pasują. Źle się z nimi czuje wpadłem w kompleks i nie wim co z tym zrobić. Może jakaś opaska? Dodam że jestem w klasie gastronomicznej i gdy w czasie praktyk zakładam czapkę kucharska na uszy to po praktykach gdy ja ściągam uszy nawet zdają mi się że są bardziej przystajace ale po czasie wracają chyba do poprzedniej formy. Co o tym myślicie

Dodam że jestem najmłodszy z rodzeństwa mam jeszcze 3 braci. Rodzice nie mają odstajacych uszu. Najstarszy brat zrobił sobie operacje w wieku 19-20 lat ale mama mówi że on miał naprawdę odstajace uszy pozostała dwójka braci zdają się mieć w miarę normalne uszy jeden ma trochę odstajace ale w miarę małe i jest dobrze zbudowany a drugi ma mniej więcej takie uszy hak ja jeśli chodzi o wielkość ale mi się wydaje że in też ma w miarę odstajace sam kiedyś mówił że on ma odstajace uszy a mi się zdaje że wygląda normalnie tylko ja jakiś taki


Zmieniony przez - We4reYoung w dniu 2015-12-02 18:46:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
jeśli się z tym źle czujesz to myślę że powinieneś przeprowadzić zabieg
możesz też próbować z włosami coś zrobić żeby owe uszy wyglądały nieco lepiej
innego sposobu raczej nie ma na to żeby uszy klapły się na stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie innego sposobu nie ma jesli nie jest to jakis wielki problem to mysle ze nie ma co sklaniac sie w kierunku zabiegu , a przy zabawach z wlosami mozna sporo zamaskowac problem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MRI Stawu ramienno łopatkowego

Następny temat

Smród stóp...

WHEY premium