SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odstające żebra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
http://img508.imageshack.us/i/dsc06301.jpg/
http://img187.imageshack.us/i/dsc06302.jpg/

Cześć mam 17 lat 190 cm wzrostu i ważę zaledwie 78 kg.

Rok temu w wakacje przeszedłem operacje lejkowatej klatki piersiowej metoda nussa czyli mam w sobie tytanowa blachę na wysokości mostka stąd te zgrubienia poniżej pach.

Ale nie w tym tkwi mój problem. Okropnie się wstydzę mojej klatki a w szczególności żeber  Jak widać na zdjęciach strasznie odstają  Może istnieje jakiś sposób aby je zakryć żeby nie były one tak widoczne a moja sylwetka nabrała normalnych kształtów ??

Od 20 lipca stosuje dietę na masę. Kupiłem odzywki MVP NUTRITION POWER MASS i od tego dostałem dietę na przytycie :

Posiłek 1-płatki owsiane 100gram lub 100gram ciemnego pieczywa + musli
50gram(do płatków) + 2 banany lub jajecznica z 3 jajek do pieczywa

Posiłek 2-jogurt, banan lub + ryż 100gram (wymieszane razem)

Posiłek 3-pierś kurczaka, 100gram + ryż 100gram +jakieś warzywo

Posiłek 4-serek wiejski z 50 gram pieczywa lub odżywka białkowa + z 2
bułki ziarniste

Posiłek 5-tuńczyk 150gram lub mięcho w ilości 150gram kurczak
najlepiej + jakieś ciemne pieczywo 50gram

Posiłek 6-serek wiejski lub twaróg obojętnie jak doprawiony żebyś
zjadł w ilości 200gram lub odzywka na noc z białkiem kazaniowym lub
500ml mleka

Wcinasz jak najwięcej bananów jeż je tylko po treningu siłowym od razu
2 max .TO BARDZO WAŻENE !!!!!!!

Na kolacje jedz serek wiejski , lub twaróg , jakieś mleczko. Na wieczór
30 minut przed zawsze białeczko w ilości 35-40gram z 300ml mlekiem 3,2%

Do diety dowalasz jak najwięcej Jajek, to najlepsze źródło białka
oraz zdrowych tłuszczach 3,4 wystarczą . Dużo wody pijesz.

Do diety możesz również dodać orzechy włoskie są tanie a bardzo
wysokoenergetyczne i zdrowe i posiadają omegę 3.

Oto ta dieta. Czy jest dobra ?? Może znacie jakąś lepsza dietę ja mam szybka przemianę materii może jest nie odpowiednia dla mnie ??

Odżywki stosuje 3 x 40 gram (jednia miarka) rozpuszczam w 300 ml mleka 3,2 %. Pije miedzy 2 a 3 posiłkiem później miedzy 3 a 2 posiłkiem i na koniec dnia po 6 posiłku.

Chciałbym przytyć zasłonić zebra i umięśnić troszkę klatkę piersiowa bo ja widać jest ona strasznie koścista. Dysponuje w domu 3 hantlami po 10 kg każdy jakaś guma do rozciągania i worek treningowy.

Jak na razie nie ćwiczę ponieważ chce nabrać masy bo na razie to raczej nie mam z czego umięśnić swojej klatki :/ No chyba ze się mylę. Ale tak mi się przynajmniej wydaje :/

Pomóżcie proszę. Zastosuje się do wszystkich wskazówek zależy mi na tym bardzo.

Z góry dzięki za pomoc :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
1. Tluszcz nie zamienia sie w miesnie, niestety... Wiec cwicz a nie sie zapuszczaj
2. Pytanie o diete do innego dzialu. (odzywianie) Przy okazji: jakie masz zapotrzebowanie energetyczne i jakie ilosci powinienes dostarczac? (odzywianie)
3. 10 kg to troche malo by budowac mase. Zacznij od zrobienia jakiegos prostego ACT (wyszukiwarka) przez kilka tygodni aby sie przyzwyczaic do treningu a potem dobierz pasujacy Ci trening i w tym samym czasie opanuj podstawy dotyczace odzywiania (i pomysl o silowni lub wiekszych obciazeniach)


MOC (i masa) z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
OK :) Dzięki :) Aha wyczytałem jeszcze ze mięśnie brzucha naciągają zebra :) Jak myślisz jeśli bym pracował nad mięśniami brzucha to zebra byłyby mniej widoczne ??

Z góry dzięki za pomoc :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Wydaje mi sie ze to naciaganie jest nieco przesadzone. Naturalne polaczenie miesni brzucha i zeber wymusza taka prace ale nie spodziewam sie by wymusily zmiane ksztaltu Rozwoj miesni brzucha i klatki piersiowej pozwoli "schowac" zebra, wiec na tym sie skup.

MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Ok dzięki :)

Z góry dzięki za pomoc :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW Redukcja

Następny temat

trening ACT ocencie

WHEY premium