SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odstający tyłek u chłopaka i ginekomastia.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 352
Wzrost: 184 cm
Waga:77 kg
obwód bioder:94 cm
obwód klatki piersiowej: na wdechu pod pachami 100 cm
wiek: 17 lat



Mój problem polega na tym, że mam odstające pośladki (mam na nich trochę tłuszczu i nawet białe rozstępy) i ginekomastię (lup lipo, nieważne) która jest widoczna tylko wtedy, gdy jest ciepło.

Zaznaczam, że wcale nie zależy mi na mięśniach, a na płaskim tyłku i brzuchu, dlatego nie radźcie mi robienia masy. Co powinienem zrobić, żeby osiągnąć ten płaski tyłek i pozbyć się wcięcia w talii?













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 352
Dodam, że nie przeszkadza mi odstający brzuch, który jest pewnie spowodowany wadą postawy, w tym wypadku podejrzewam lordozę. Jeśli spalę tłuszcz, to mimo lordozy mogę mieć ten tyłek nieco mniej odstający? Aktualnie tylko na tym mi zależy, bo źle się z tym czuję, bardzo źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Nie widzę tego co opisujesz, masz standard budowę i nic Ci nie odstaje. Jesteś tylko chudy, zacznij się ruszać coś żeby uzyskać lepszą sylwetkę. Co do wady postawy to nie autogiagnoza tylko wybierz się do specjalisty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 352
krzykacz
Nie widzę tego co opisujesz, masz standard budowę i nic Ci nie odstaje. Jesteś tylko chudy, zacznij się ruszać coś żeby uzyskać lepszą sylwetkę. Co do wady postawy to nie autogiagnoza tylko wybierz się do specjalisty.


Dziękuję za odpowiedź. Ostatnio robię pompki, od ledwo jednej doszedłem do ponad dwudziestu, niestety doznałem kontuzji nadgarstka i dopóki nie zaopatrzę się w usztywniacz to nie będę mógł ich robić. Jem mniej, zdrowiej, staram się nie przekraczać 2000 kcal, choć nie zawsze wychodzi, a gdy będzie cieplej, a co za tym idzie będzie mniejszy smog mam zamiar biegać co drugi dzień. Mam nadzieję, że to pomoże pozbyć się tłuszczu z pośladków, sutków i twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Ten dział będzie bardziej pomocny w Twojej sprawie:


https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html


Przenieść Twój temat? Tam uzyskasz pomoc ze wszystkich tych aspektach - dieta/trening itd...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 352
krzykacz
Ten dział będzie bardziej pomocny w Twojej sprawie:


https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html


Przenieść Twój temat? Tam uzyskasz pomoc ze wszystkich tych aspektach - dieta/trening itd...



Jasne. Nie wiedziałem, gdzie powinienem założyć ten temat, ten dział wydawał mi się najbliższy temu, co chcę napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Aby uzyskać ten efekt będzie potrzebna dieta z ujemnym bilansem tylko że jak zredukujesz to zostanie z Ciebie nic, zrobisz jak zechcesz ale jeśli dorzuciłbyś tutaj troszkę mięsa sylwetka by się poprawiła.

Resztę Krzykacz wyjaśnił, napisz co jest z tym twoim nadgarstkiem żeby było wiadomo co z treningiem siłowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Takie zdjęcia nie są diagnostyczne ale ewidentnie widać wadę postawy ( pogłebiona kifoza w odcinku piersiowym kręgosłupa, odstające łopatki, głowę i barki w protrakcji) udaj się do fizjoterapeuty bądź lekarza ortopedy.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-03-21 00:19:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 352
BPL-G
Takie zdjęcia nie są diagnostyczne ale ewidentnie widać wadę postawy ( pogłebiona kifoza w odcinku piersiowym kręgosłupa, odstające łopatki, głowę i barki w protrakcji) udaj się do fizjoterapeuty bądź lekarza ortopedy.



Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-03-21 00:19:47



Wady górnej części ciała nie są dla mnie zbytnim problemem, gorzej z tymi odstającymi pośladkami, to mnie bardzo denerwuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie są problemem ? Największy to taki że oceniasz to pod kątem estetycznym , jak nic z tym nie zrobisz to z czasem już będziesz musiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 352
Ile kg na wasze oko musiałbym zrzucić, by pośladki były mniejsze? Wiem, że zrzuca się z całego ciała, dlatego pytam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców lewy dolny odcinek..

Wiecej