SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odrzywki kreta, garnier

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
Witam mam pytanie jaka mam se kupić odzywkę. Zależy mi na wzroście siły i rzeźbie. Może kreatynę treca cm3 90 tabs za 25 zł , kręte vitalmax 300g a może jakiś garnier? Doradźcie mi .

SORRY ZA BŁĘDY --- JESTEM NOWY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2099
Człowieku, postaram Ci po kolei wszystko opisać. Po pierwsze jeśli chcesz "coś" przytyć musisz mieć dodatni bilans kaloryczny. Już nie każę Ci obliczać Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, ale ważne żebyś po prostu jadł więcej. Tak to najprościej można opisać i nie mówię tu o jakieś specjalistycznej diecie na mase, którą stosują kulturyści bo to Ci niepotrzebne. Ty tu odpowiadasz, że "dieta" jest dla Ciebei kłopotliwa i nie masz zbytnio na nią pieniążków. Chcesz za 50 zł kupić gainera, ok za to dostaniesz 2 kg gain bolica, zjesz to w 10 dni i przytyjesz przy dobrych wiatrach max 1 kg. Będziesz zadowolony? Wracając do "diety", ja sam nigdy specjalistycznej diety nei miałem i nie będę miał. Jem płatki owsiane/musli, 2x dziennie ok 200g makaronu z sosem + nie zawsze gotowana pierś, 1-2 serki wiejskie, chleb razowy ze słonecznikiem, szynki, warzywa, masło, jugurty, częśto jajecznice/omlet, no i rodzinny obiadek. Na takiej diecie z 59 kg zrobiło się 73 dokładnie w 12,5 miesiąca. Nie mów, że na "dietę" podobną do mojej nei będzie Cię stać lub bęzie dla Ciebei kłopotliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
ahh ci sezonowcy

odżywki a nie odrzywki

Weź się za dietę, na suple przyjdzie czas.

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Garnier fructis, zayeeebisty laski beda wachac twoje włosy... potwierdoze klinicznie na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
^

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
za 25zł to jak Majkel.
+ jakis dezodorand np Bonda

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
Sorry za błąd chodzi mi o Gainer . Dieta, nie pasuje mi ponieważ nie zawsze mogę zjeść te 5-6 posiłków. I nie jest mnie stać do końca na dietę. wiec wolę odżywki. A o co chodzi z tymi sezonowcami?

SORRY ZA BŁĘDY --- JESTEM NOWY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2099
Nie masz kasy na dietę a masz na odżywki? Policz sobie chłopcze ile kasy wydasz na gainera przez załóżmy pół roku jedząc go codziennie? I nie łap się jeszcze za kretę. Jedz i ćwicz, dla chcącego nic trudnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
jak za diete się mniej płaci niż za odżywki ...

do działu odżywianie odsyłam !!

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
jedyny użytkownik, który odpisał dokładnie na TEMAT, mam tu na myśli Majkela ^^
Co do "garniera" to oczywiście rossman.
Co do gainera, to nie kupuj, bo szkoda kasy jeżeli nie masz diety.
Jaki staż, że chcesz już się brać za kredkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
wczesniej ćwiczyłem z pół roku ale chorowałem i maiłem przerwę. A teraz zaczynam od www.100pompek.pl i jeszcze inny trening zaczoł bym . Jeśli bym kupił kretę vitalmax 300g to by mi starczyło na cykl

SORRY ZA BŁĘDY --- JESTEM NOWY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
a masz diete?
trening z dupy.
ogonie po tym co piszesz kreatyna nie dla ciebie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shock, co dalej?

Następny temat

Filomag B6 i Zincas (nie forte)

WHEY premium